Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JASNÝ ÚTOK

  Babišovo ANO dál drtí levici i pravici! Jak tohle skončí?

  27.06.2017 04:00 / politika google+ twitter facebook

  ANO Andreje Babiše dál drtí levici i pravici v předvolebních průzkumech! S přehledem vedou preference a za nimi jsou hned komunisté! Ti přeskočili i ČSSD a další ještě volitelné strany!

  Babiš Andrej lupa
  Andrej Babiš se už vidí ve Strakově akademii jako premiér! | Archiv

  Vítězem voleb by se podle červnového modelu CVVM stalo hnutí ANO se ziskem 34 procent. KSČM by měla podporu 14,5, sociální demokraté 12 a ODS 11 procent. Lidovcům průzkum přisuzuje 7,5 procenta a TOP 09 6,5 procenta.  

  Andrej Babiš a jeho ANO v preferencích stále vedou před levicí i pravicí!
   

   

  Do Sněmovny by se s 4,5 procenty nedostalo SPD Tomia Okamury, ani Piráti s 3,5 procenty, Strana zelených a ani Svobodní, shodně s 1,5 procenty hlasů.

   

  „Mezi těmi, kdo nevyloučili účast v případných volbách do Poslanecké sněmovny, nejvyšší podíl preferencí zaujímá ANO (23 procent), následovaná KSČM (9,5 procenta), ČSSD (9 procent), ODS (7,5 procenta), KDU-ČSL (5 procent), TOP 09 (3,5 procenta), SPD (3,5 procenta) a piráty (3 procenta),” uvedla agentura CVVM.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...