Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  UPRCHLICKÉ KVÓTY

  Okamura: Sankce EU pro ČR

  19.06.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Evropská unie chce zahájit sankční řízení vůči České republice ve věci nepřijímání uprchlíků podle kvót. Tomio Okamura (SPD) to považuje za ekonomickou agresi a narušení suverenity České republiky. A kvůli uprchlíkům se pustil i do ČSSD!

  Okamura lupa
  Okamura | Internet

  Vládní prohlášení o nepřijímání uprchlíků do říjnových voleb je průhlednou snahou uklidnit voliče před volbami, protože právě pro zavedení kvót hlasovali v europarlamentu například poslanci ČSSD, upozornil Okamura. "Vládní prohlášení je tedy jenom vynuceným předvolebním krokem, který má zastřít skutečné záměry vlády a sociální demokracie, jelikož vláda již první migranty na základě povinných kvót v minulosti přijala. Navíc vláda přijímá celoročně natrvalo migranty do České republiky zcela dobrovolně a mimo kvóty, včetně těch islámských," poznamenal Okamura.  

  Vyzýváme vládu, aby neplatila žádné sankční poplatky za nepřijímání nelegálních migrantů, prohlásil Tomio Okamura (SPD).
   

   

  Hnutí SPD považuje chystané zahájení sankčního řízení proti České republice ze strany Evropské komise ve věci nepřijímání uprchlíků za ekonomickou agresi a narušení suverenity České republiky. Experti ministerstva vnitra hovoří o možné pokutě vůči ČR ve výši až 270 milionů korun. Dále má prý ČR platit stovky tisíc korun za každý den, kdy se nepodrobí diktátu EU. "Česká republika má být pokutována za to, že nepřijímá na svém území nezákonné imigranty – především z islámských zemí. Nelegální imigranti prokazatelně představují bezpečnostní riziko. Považuji za nepřijatelné přijímání jakéhokoliv počtu nelegálních imigrantů a zároveň vyzýváme vládu České republiky, aby neplatila žádné sankční poplatky Evropské unii. Prosazujeme referendum o vystoupení ČR z EU a zákaz islámu na území České republiky," dodal Okamura.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...