Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSTRÝ VZKAZ

  Poslankyně ČSSD Bohdalová promluvila: Sobotkovi se nedá věřit!

  15.06.2017 00:55 / politika google+ twitter facebook

  Už dál nechtěla držet ústa a krok, proto se rozhodla promluvit. Poslankyně ČSSD Vlasta Bohdalová ví dobře, jak to uvnitř strany chodí. Žena má blízko k exhejtmanu Jiřímu Zimolovi, protože jsou z jednoho kraje a navíc, když se před čtyřmi lety vzdal poslaneckého mandátu, ona nastoupila místo něj. Nyní říká, že Sobotkovi se nedá věřit a Chovanec je pro ni nedůvěryhodný.

  Bohdalová lupa
  Poslankyně Vlasta Bohdalová se rozhodla promluvit! | Archiv

  Sobotka ve středu večer oznámil, že v čele ČSSD končí a nahradí ho ministr vnitra Milan Chovanec. Podle mnohých členů strany to měl udělat už dávno!

   

  „Vidím mezi kolegy bezradnost, propadáme se hrozně. Předseda Sobotka je slušný, hodný člověk, ale není to lídr,“ přiznala pro ParlamentniListy.cz poslankyně Vlasta Bohdalová. 

   

  Zda změna na postu předsedy bude mít ještě efekt, Bohdalová odpověděla. „Nedokáži si vyhodnotit, jestli by nám to mohlo ještě pomoci. Je to těžké dilema. Na druhou stranu – nikdy není pozdě. Myslím, že když se ten krok udělá, tak nám to rozhodně procenta neubere. Horší už to být nemůže,“ prohlásila Bohdalová.

   

  Strana by měla něco udělat, že by se aspoň něco dělo, s čím by se mohlo pracovat. „Vzhledem k tomu, že jsem ve straně 27 let, jsem smutná z toho, kam se to hrne. Nechci se dívat na stojaté vody,“ říká politička s tím, že nechce nečinně přihlížet masivní ztrátě voličů.  

  Poslankyně Vlasta Bohdalová říká, že Sobotkovi se nedá věřit a důvěru v Chovance nemá!
   

   

  Za propadem preferencí je prý prostě neoblíbenost Bohuslava Sobotky. „Když si čtu komentáře k článkům, kde se vyskytuje ČSSD, jsou až nenávistné k našemu předsedovi. I když se zdálo, že v době vládní krize byly sympatie veřejnosti na straně premiéra Bohuslava Sobotky, současné průzkumy ukazují, že na hádky s předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem a přetahovanou s prezidentem Milošem Zemanem doplácí nejvíc právě ČSSD. To je celkově osobností pana premiéra, on není vnímán pozitivně,“ míní Bohdalová.

   

  Poslankyně šla ve vyjádření ještě dále: „Vezměte si, co dneska lidé chtějí. Chtějí jednoduchá vyjádření, občas bouchnutí do stolu, ale musíme tomu bouchnutí věřit. Chcete úsměv, ale také takový, kterému můžete věřit, a to tam chybí,“ dodala a poukazuje i na to, že nejen veřejnost, ale ani poslanci nebo regiony nejsou se současným vedením partaje spokojeni. Sama mu vyčítá špatnou komunikaci.

   

  Nedávné vyškrtnutí exhejtmana Jiřího Zimoly z kandidátky jihočeské ČSSD na příkaz právě Sobotky, považuje Vlasta Bohdalová za skandální.

   

  „Vyškrtnutí Zimoly z 22. místa kandidátky považuji za naprostou schválnost, kterou není možné ničím zdůvodnit. Nejdemokratičtější by bylo, kdyby ho strana do voleb pustila a lidé by řekli, jestli jim vadí. Buď by ho vykroužkovali, nebo ne, ale tohle už bylo za hranou,“ říká s přesvědčením.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...