Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HRADNÍ VÁLKA A URÁŽKY

  Profesor Pirk versus Zeman a Ovčáček!

  10.06.2017 00:50 / politika google+ twitter facebook

  Tohle už není vůbec důstojné! Přední český kardiochirurg Jan Pirk si naběhl. Nechal se slyšet, že by současný prezident Miloš Zeman už neměl kandidovat. Se zlou se ale potázal, protože z Hradu přišel krutý vzkaz!

  Pirk, Zeman lupa
  Profesor Pirk se se zlou potázal, když se vyjádřil k Zemanovu zdravotnímu stavu! | Archiv

  Profesor Pirk jen řekl svůj názor, jenže to neměl dělat! „Kdyby prezident Miloš Zeman dělal jiné zaměstnání, byl by již v invalidním důchodu. Ze zdravotních důvodů by neměl znovu kandidovat, ale raději si odpočinout,” uvedl lékař.

   

  „Pan prezident pro tuto zemi vykonal spoustu, měl by si užít zaslouženého odpočinku,“ podotkl profesor.

   

  Na jeho vzkaz přišla z Hradu rychle odpověď. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček mu vzápětí z Vietnamu, kde byl prezident na návštěvě, vzkázal: „Lékař, který hodnotí zdravotní stav na dálku, by měl vrátit diplom. Považuji to ze strany pana Pirka za ostudné,“ řekl Ovčáček.  

  Profesor Pirk pouze uvedl, že by Miloš Zeman s ohledem na zdravotní stav už neměl kandidovat.
   

   

  Pirk jen podotkl, že práce prezidenta je náročná, neboť nemá žádnou volnou minutu. I proto by dle jeho slov měl tuto funkci vykonávat pouze zdravý člověk. „Podle mě jako lékaře by se neměl ucházet o druhý mandát,“ podotkl s tím, že jej udivuje Zemanovo kouření, neboť prezidenta považuje za inteligentního člověka, který ví, co si touto činností způsobuje.

   

  „Je to nedůstojné: Hradní mluvčí by se neměl vyjadřovat takovým způsobem. Až dokáže jen třetinu toho, co udělal pro ČR pan profesor Pirk, pak snad, ale nemá právo cokoli tomuto přednímu odborníkovi vzkazovat. Je to dost drzé…,” dodal jeden z kolegů Pirka z IKEMu. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...