Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NĚCO SE DĚJE

  Divné chování i projevy prezidenta. Lidé se ptají: Trpí snad demencí?

  02.06.2017 11:25 / politika google+ twitter facebook

  Zvláštní a chvílemi až nepochopitelné chování hlavy státu, jeho reakce, bezbřehá upřímnost. Často až neomluvitelná neomalenost a někdy zláštní reakce. Do toho podivné i neverbální projevy, úšklebky. To vše provází v posledních měsících Miloše Zemana. Někteří se ptají, zda není vážně nemocný, což by i vzhledem k jeho věku nebylo ničím výjimečným.

  Zeman lupa
  Miloš Zeman není zdravotně v pořádku, myslí si mnoho lidí, včetně odborníků! | Archiv

  Některá média prezidenta Miloše Zemana neustále osočují z opilosti a označují jej za “alkoholika”, což s ohledem například na jeho neuropatii, která mu způsobuje probémy s chůzí, není dost dobře možné.

   

  „Na neuropatii bere zcela jistě pan prezident léky a určitě užívá i další. Kdyby opravdu pil, jak mnozí říkají, rovnou by ho to zabilo. Je to nesmysl a spíš mám pocit, že se tam děje něco jiného. Neznám jeho stav, nemám přehled o jeho přesných diagnózách, ale některé projevy mi jsou hodně podobné s těmi, když se u starších lidí projeví onemocnění mozku,” přiblížil pro Bleskove.cz jeden z českých lékařů internistů a neurologů.

   

  „Lidé, u nichž se třeba projevuje stařecká demence či rovnou Alzheimerova choroba, mohou dvě tři čtyři hodiny mluvit a chovat se normálně, pak mají ale zkraty a i fyzické projevy mohou vypadat zvláštně. Hovoří z cesty, motá se jim jazyk, mají problémy s koordinací pohybu. A i výraz v očích je docela podobný…,” uvedl lékař.

   

  Nyní opět při rozhovoru s Alex Minářovou na TV Barrandov byl podle serveru Forum24.cz v “nestřízlivém stavu”, kdy začal jakýmisi pseudobonmoty a místo vody měl mít jakési povzbuzovadlo, aby prý mohl točit rozhovor, který vznikal v rámci jeho jihomoravského turné.  

  Miloš Zeman podle mnohých není zdravotně v pořádku a něco se s ním děje!
   

   

  „Miloš Zeman už by neměl kandidovat ze smrtelné postele,” prohlásil dokonce pro Expres.cz znalec ústavy JUDr. Stanislav Balík. „Je na voličích, aby takového nemocného člověka nevolili, když mají pocit, že není zdravotně v pohodě,” řekl.

   

  Podle příznivců i spolupracovníků Miloše Zemana jsou ale taková tvrzení jen snahou Zemana oslabit a jde o "cílenou kampaň" jeho odpůrců.

   

  Věčný kritik všeho a všech, europoslanec za KDU-ČSL, si myslí, že se Zemanem není něco v pořádku!

   

  „Není to běžný Miloš Zeman. Poslední měsíce ho opravdu nepoznávám. Přišlo mi, že hodně sešel. Asi na tom není zdravotně příliš dobře. Viděl jsem jeho chůzi, jak ho museli dovézt na vozíku na focení v Číně. Něco je prostě špatně…,” říká.

   

  „Zeman je nemocný, je to na něm vidět. Už by neměl kandidovat. Je smutné dívat se na člověka v jeho stavu, jak chce, ale nemůže,” napsala na sociální síti i paní Stanislava.

   

  Prezidenta přitom čeká ještě náročná cesta do Vietnamu. Už při návštěvě Číny se necítil dobře a hodně ho vysílila. Nikdo tedy nechápe, proč se vydá na dlouhý let a následný pobyt do další asijské země, kde je zcela jiné klima než u nás…

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...