Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TEROR V MANCHESTERU

  Šarapatka: (Kalouskova) minuta ticha za oběti islámského teroru v Manchesteru

  25.05.2017 14:00 / politika google+ twitter facebook

  Na schůzi Poslanecké sněmovny vyzval předseda TOP 09 Miroslav Kalousek k minutě ticha za oběti manchesterského teroristického útoku. I když se samotným gestem soucitu nemá poslanec Milan Šarapatka problém, vidí pokrytectví v tom, že tento akt inicioval právě Kalousek. A pořádně si do něj rýpnul!

  Šarapatka lupa
  Šarapatka | Internet

  S gestem soucitu namířeným k obětem útoku i jejich pozůstalým Šarapatka souhlasí a považuje za správné takto vyjádřit soustrast se zbytečnými oběťmi. Poněkud ho ale zaskočilo, že minutu ticha vyvolal v Poslanecké sněmovně právě Kalousek. A podezírá ho z nekalostí!

  Milan Šarapatka pochybuje o upřímnosti Miroslava Kalouska, který chtěl minutou ticha uctít památku obětem manchesterského masakru.
   

   

  "Jak je to s upřímností Miroslava Kalouska? Není to právě jeho strana, TOP 09, která tak vehementně podporuje přesídlení imigrantů do České republiky? Stejných imigrantů (případně jejich potomků), kteří vraždili v Manchesteru. A stejných, kteří předtím již útočili v Bruselu, Paříži, Nice a na mnoha dalších místech v Evropě. Není to přece ani tak dávno, co ex-předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg vyzýval v médiích k přijetí desítek tisíc migrantů ze Středního východu do ČR.... Pokud tedy pan Kalousek myslel své soucitné gesto upřímně, všechna čest. Pokud se však jednalo pouze o gesto a součást předvolební kampaně jeho strany, hanba mu!," nechal se slyšet Šarapatka.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...