Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TEROR V MANCHESTERU

  Šarapatka: (Kalouskova) minuta ticha za oběti islámského teroru v Manchesteru

  25.05.2017 14:00 / politika google+ twitter facebook

  Na schůzi Poslanecké sněmovny vyzval předseda TOP 09 Miroslav Kalousek k minutě ticha za oběti manchesterského teroristického útoku. I když se samotným gestem soucitu nemá poslanec Milan Šarapatka problém, vidí pokrytectví v tom, že tento akt inicioval právě Kalousek. A pořádně si do něj rýpnul!

  Šarapatka lupa
  Šarapatka | Internet

  S gestem soucitu namířeným k obětem útoku i jejich pozůstalým Šarapatka souhlasí a považuje za správné takto vyjádřit soustrast se zbytečnými oběťmi. Poněkud ho ale zaskočilo, že minutu ticha vyvolal v Poslanecké sněmovně právě Kalousek. A podezírá ho z nekalostí!

  Milan Šarapatka pochybuje o upřímnosti Miroslava Kalouska, který chtěl minutou ticha uctít památku obětem manchesterského masakru.
   

   

  "Jak je to s upřímností Miroslava Kalouska? Není to právě jeho strana, TOP 09, která tak vehementně podporuje přesídlení imigrantů do České republiky? Stejných imigrantů (případně jejich potomků), kteří vraždili v Manchesteru. A stejných, kteří předtím již útočili v Bruselu, Paříži, Nice a na mnoha dalších místech v Evropě. Není to přece ani tak dávno, co ex-předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg vyzýval v médiích k přijetí desítek tisíc migrantů ze Středního východu do ČR.... Pokud tedy pan Kalousek myslel své soucitné gesto upřímně, všechna čest. Pokud se však jednalo pouze o gesto a součást předvolební kampaně jeho strany, hanba mu!," nechal se slyšet Šarapatka.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...