Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEVDĚČNÝ KŠEFT

  Krajčo hrál Buzkové i Schwarzenbergovi. Ale opovržení se dočkal za Babiše!

  25.05.2017 00:10 / politika google+ twitter facebook

  Lídr kapely Kryštof Richard Krajčo se zaprodal Babišovi. Alespoň tak jej odsuzují mnozí jeho fanouškové, ale i kolegové za to, že minulý týden hrál na Čapím hnízdě, na rozlučce s ministerstvem financí a oslavě Babišova Agrofertu!

  Krajčo lupa
  Richard Krajčo hrál pro TOP 09, ODS a teď podporuje ANO Andreje Babiše! | Profimedia

  Bára Štěpánová, Zuzana Bubílková nebo Jiří Lábus Richarda Krajča odsoudili. Sice si prý každý může dělat co chce a je to každého svědomí, ale s tím, co hudebník udělal na podporu kontroverzního politika, prý nesouhlasí.

   

  „Zajímalo by mě, čím ho má Babiš v hrsti. Kapela je to nej v ČR, ale tohle je takový humus!“ hřímali totiž na Krajča lidé na jeho facebookovém profilu.  

  Richard Krajčo podporuje Andreje Babiše, zatímco kdysi zpíval pro TOP 09 nebo ODS!
   

   

  „Nechci soudit, je to každého věc. Každý má nějaké svědomí, každý má svou hranici jinde a každý ví, co dělá a proč to dělá, ale já k tomu nemám slov. Osobně bych se ale k něčemu podobnému nepropůjčila. Někdo pak totiž může říct: A ty jsi dělala, ty děláš... Já bych to proto nikdy neudělala, mě si nikdy nikdo nekoupí! Ale Richard Krajčo má asi k tomu nějaký svůj důvod. Když na to má žaludek, pak je to opravdu jeho věc, když si ho pan Babiš kupuje... Ať si to každý zodpoví sám před svým svědomím,“ řekla pro ParlamentníListy.cz herečka Bára Štěpánová, která ale paradoxně otevřeně řadu let podporuje ODS, a kdysi vystupovala i na mítincích pro Václava Klause. Opravdu vždy zadarmo a z čisté úcty?

   

  Richard Krajčo hrával kdysi i Buzkové, ne?“ uvedla moderátorka Zuzana Bubílková. „Já sama jsem kdysi vystupovala s Martinem Maxou, který potom hrál komunistům, a vím, že to dělal pro peníze. Takže pokud to někdo dělá pro peníze, tak co na to říct? Oni si ale musí uvědomit jedno: Každý z umělců nebo bavičů, kdo vystoupí nějakému politikovi či partaji na mítinku, tak si jej pak do onoho šuplíku lidé zařadí na hodně dlouho. A takové to obhajování, že to je pro peníze a není to pro sympatie, tak to podle mne úplně neplatí. Já si myslím, že se tato věc silně podceňuje a že to podceňuje i Richard Krajčo a že si jej odteď bude každý dávat do souvislosti s ‚něčím‘ a ‚někým‘.  A je úplně jedno, zda onoho politika bude nebo nebude volit – na to se pak už nikdo neptá!“ dodala Bubílková.

   

  „No asi bych jej za to kritizoval také. Určitě. Já osobně bych takovou věc rozhodně nedělal. Ať si dělá každý, co chce, ale já bych to nedělal,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz herec Jiří Lábus.

   

  Krajčo sám kdysi zpíval pro TOP 09, když na post prezidenta kandidoval Karel Schwarzenberg. Před tím zase podporoval ODS a tehdejšího primátora Prahy Pavla Béma. Otázkou taky stále je, zda za tučný honorář, nebo z obyčejného přesvěčení.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...