Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ AKCE

  Rozlučkový mejdan Babiše s ministerstvem: Zazpívá mu kámoš Krajčo!

  20.05.2017 00:55 / politika google+ twitter facebook

  Zatímco zpěvák Tomáš Klus se nechal slyšet že pro ANO, Andreje Babiše ani jeho Agrofert nikdy zpívat nebude, jeho konkurent Richard Krajčo to dneska na Čapím hnízdě na Benešovsku rozjede! Koná se tu totiž velkolepý mejdan, který je pojatý nejenom jako oslava narozenin firmy, ale i jako rozlučka ministra s jeho resortem!

  Babiš, Krajčo lupa
  U Andreje Babiše na Čapím hnízdě to dnes Richard Krajčo a jeho Kryštof pořádně rozbalí! | Facebook

  Ministr financí a šéf ANO Babiš chystá v sobotu velkolepou rozlučku se svými zaměstnanci z ministerstva, a to na Čapím hnízdě. K poslechu zahraje skupina Kryštof. Pozvánku rozeslal Andrej Babiš pracovníkům svého úřadu.

   

  „Vážení kolegové, kdysi jsme Vám slíbil, že Vás pozvu na farmu Čapí hnízdo, pak vznikla pseudokauza kolem farmy, a tak jsem si to rozmyslel. Teď se situace změnila a jak víte, končím. Naše ministerstvo bylo nejúspěšnější v historii této země a jsem upřímně rád, že jsem mohl s Vámi pracovat. Bez Vás bychom těchto výsledků nikdy nedosáhli. Dovolte, abych vás a vaši rodinu pozval na farmu už tuto sobotu 20. 5. 2017 na oslavu 5. výročí Nadace Agrofert. Bude to velká akce, občerstvení je zajištěno, od 15.00 zahraje kapela Kryštof a další. Moc rád Vás tam uvidím,” uvedl ministr, který končí a nahradí jej v úřadě Ivan Pilný.  

  Ministr Andrej Babiš, který odchází ze svého postu, připravil na dnešek na Čapím hnízdě mejdan.
   

   

  Šéf ANO tak jen využil akce, kterou měl už naplánovanou jako oslavu Agrofertu a pojal ji coby rozlučkový mejdan s ministerským křeslem.

   

  Richard Krajčo a jeho kapela Kryštof zcela jistě nebudou hrát zadarmo. Podle některých informací si má účtovat honorář přesahující 100 tisíc korun. Zatímo Klusovi peníze od Babiše smrdí, Krajčo je nadšený. Je otevřeným podporovatelem kontroverzního politika. Je otázkou, zda jemu a kapele kvůli tomu neubudou kšefty… 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...