Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PREZIDENTSKÁ NÁVŠTĚVA

  Čína Zemana zmohla, ale pak dělal tohle! Sami se podívejte...!

  17.05.2017 11:00 / politika google+ twitter facebook

  Oficiální návštěva prezidenta Miloše Zemana v Číně pomalu končí. Poslední dny ho značně zmohly a sotva šel. Dokonce jej musela podpírat manželka, nebo jeho tajemníci. Ve středu ráno byl ale v klidu a objevil se i před kamerou.

  Zeman Miloš lupa
  Takhle Miloš Zeman natáčel dnes pro TV Barrandov pořad Týden s prezidentem! | Facebook

  Miloše Zemana musela návštěva Číny značně unavit. Už podnebí - dusno, vlhko a náročný program. To by poměrně ne zdravotně v kondici člověka zmohlo vždy. Se Zemanovou neuropatií a dalšími obtížemi tím spíše.

   

  Přesto ale český prezident dnes ráno usedl před kameru TV Barrandov a s jejím majitelem Jaromírem Soukupem, který je i moderátorem pořadu Týden s prezidentem, natočili rozhovor pro čtvrteční vysílání.

   

  „ČLR. Šanghaj. Právě teď! Natáčení pořadu Týden s prezidentem. Ve čtvrtek ve 20:15 na TV Barrandov,” napsal Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček na prezidentův oficiální facebookový profil.  

  Prezident Miloš Zeman před ukončením návštěvy Číny natočil ještě pro TV Barrandov rozhovor!
   

   

  Pak si ještě nezapomněl rýpnout do premiéra Bohuslava Sobotky. „Pan prezident tvrdě maká ve prospěch ČR, ve prospěch občanů. Na domácím poli i v zahraničí. Do toho řeší chaos vyvolaný B. Sobotkou,” dodal Jiří Ovčáček.

   

  Zemanova cesta, na kterou jeli někteří ministři i řada podnikatelů, pomalu končí. Podle prezidentova vyjádření se zde podařilo dohodnout mnohé obchodní transakce a navázat důležité vazby. Až se Zeman vrátí do Prahy na Hrad, bude řešit “Sobotkův chaos”. Otázkou je, jak? 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...