Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POLITICKÁ ZMĚNA

  Referendum o Evropské unii: Záhadné auto brázdí Prahu, něco se chystá!

  15.05.2017 08:10 / politika google+ twitter facebook

  Protestů proti Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi je stále více. Jen v Praze se jich konalo v posledních dnech několik. Například na Hradčanském náměstí. I tam se ale objevilo záhadné auto, které odkazovalo na něco, co se nezadržitelně blíží!

  Auto lupa
  Tohle auto s odkazem na Referendum o EU brázdí Prahu! | Archiv ČT

  Nové hnutí Referendum o Evropské unii se nejspíš přidalo k těm, kteří proti současné politice Miloše Zemana a Andreje Babiše protestují. A na všech demonstracích, které se uskutečnily v minulém týdnu, se objevilo vozidlo s bannerem Referendum o Evropské unii, kde stálo volby 2017 a odkaz na web. 
   

  Na tomto webu referendum.cz referendum.cz je pak počítadlo, které ukazuje, kolik dní zbývá do začátku. Do začátku čeho? „Nejspíš je to odpočítávání kampaně. Asi to mají v hlavě srovnané a konečně je tu někdo, kdo jde bojovat nejenom proti těm dvou pánům, ale i Evropské unii, která se chová podobně - arogantně a nikam to nevede,” řekla Bleskove.cz jedna z účastnic demonstrace.  

  Hnutí Referendum o Evropské unii se chystá dobýt parlament a má k tomu dobře nakročeno!
   
   

  Hnutí jde i do podzimních parlamentních voleb. „Rozhodněte ve volbách do Sněmovny 2017. Referendum o Evropské unii je vaše právo,” stojí na webu. 
   

  Každý, kdo chce hnutí Referendum o Evropské unii podpořit i finančně může. Administrátor stránek ale uvádí, že kdokoli bude chtít poslat peníze, měl by nejprve hnutí informovat, aby obě strany dostály zákonným povinnostem spojeným s přijetím daru. Hnutí se prezentuje jako organizace, která nechce být závislá na penězích daňových poplatníků, ale na vlastních zdrojích a sponzorských darech.
   

  „Už to je mi sympatické, že nečekají jen s nataženou dlaní, co dostanou od státu, ale snaží se získat peníze od příznivců,” dodal další z těch, které zaujalo hnutí. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...