Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VLÁDNÍ KRIZE

  Šarapatka: Sněmovna si ušila z ostudy kabát

  12.05.2017 14:30 / politika google+ twitter facebook

  Poslanec Milan Šarapatka byl v šoku z událostí, které se odehrály ve Sněmovně! I když už podle svých slov zažil ledacos, tohle byl podle něj vrchol.

  Šarapatka lupa
  Šarapatka | Archiv M. Šarapatky

  Ve Sněmovně začal podle Šarapatky boj všech proti všem a blížící se volby donutily politické protivníky odhodit rukavice. "Zažil jsem už v naší Sněmovně ledacos. Středa byl ale asi vrcholem. Takovou atmosféru jsem v ní dosud nezažil. Místo politické argumentace schůze degradovala na snůšku sprostot a invektiv, která nemá obdoby," konstatoval politik.  

  Zaskočilo mě, že ty nejbrutálnější výrazy vyšly ze rtů některých účastnících se dam, prohlásil Milan Šarapatka.
   

   

  Stejně tak ho prý zaskočilo, že ty nejbrutálnější výrazy nevyšly z úst pánů poslanců, z nichž někteří tradičně nemají k ostrým výrazům daleko, ale paradoxně ze rtů některých účastnících se "dam", členek zastupitelského sboru. "Volby se kvapem blíží a každý prostředek ke zviditelnění je dobrý. Aktérům středečního absurdního sněmovního divadla proto nešlo ani o spravedlnost ani o zájem země a nás, jejích občanů, ale jen a jen o příští volby," domnívá se Šarapatka.

   

  Současný vyostřený boj v rámci koalice Šarapatku sice vůbec nepřekvapuje, ale myslí si, že není dobře načasován. "Řádné volby již byly vyhlášeny na konec října, tj. cca za pět měsíců. Místo toho, aby se členové koalice vzájemně obviňovali a sebezničujícím bojem vyklízeli pozice ve prospěch opozice, měli by se dohodnout a do řádných voleb nějak dovládnout. Jinak se může stát, že se nakonec bude smát ten třetí vzadu. Klobouk dolů pane Kalousku... A ať jsou obvinění vyslovená oběma stranami konfliktu jakkoli vážná, nemůže o nich rozhodnout Sněmovna. Musí o nich rozhodnout justice! A voliči ve volbách," dodal Šarapatka.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...