Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  IMIGRANTI

  Okamura: 21 tisíc měsíčně imigrantům!

  10.05.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Podle Tomio Okamury (SPD) se na českou republiku valí další katastrofa! Evropská unie totiž chystá harmonizaci sociálního zajištění pro imigranty. V reálu tak hrozí, že imigranti, kteří přijdou do Česka, budou mít nárok na 21 tisíc korun měsíčně. Budou se tak mít paradoxně mnohem lépe než mnozí Češi, kteří musejí denně chodit do práce!

  Okamura lupa
  Okamura | Internet

  Harmonizaci sociálního zajištění pro imigranty má platit na území celé Evropské unie. "Toto opatření bude znamenat, že do České republiky by měli přicházet imigranti s nárokem na sociální zajištění ve výši 800 euro měsíčně (cca 21 000 Kč). Jde o bezpracně zajištěnou životní úroveň vysoce nad běžnou životní úrovní českých občanů," poznamenal Okamura.  

  EU chce naši zem zatraktivnit pro imigranty. Chystá se likvidace evropských národů, varuje Tomio Okamura (SPD).
   

   

  To ale Tomio Okamura považuje podle svých slov za zločin proti zájmům českého státu a českého národa. "Tato opatření jsou součásti připravované likvidace evropských národů a jejích cílem je zatraktivnit Českou republiku pro imigranty, kteří se dosud zdržují v Německu a dalších zemích na západ od nás," konstatoval Okamura.

   

  Pokud toto opatření Evropská unie skutečně zrealizuje, hodlá hnutí SPD vyzvat občany k projevu odporu v souladu s Ústavou České republiky a Listinou základních práv a svobod.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...