Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VLÁDNÍ KRIZE

  Dolejš: Zemanovo divadlo je ostudné!

  09.05.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Do velmi ostré kritiky na adresu prezidenta Miloše Zemana se pustil poslanec Richard Dolejš (ČSSD). Prezidentovo chování na Hradě, kde se setkal s Bohuslavem Sobotkou ohledně vládní krize, dokonce označil za svinstvo a je přesvědčen, že Zemana k tomu vedla jen čirá pomsta!

  Dolejš lupa
  Dolejš | Archiv

  To, co se odehrálo na Hradě, bylo podle Dolejše ostudné divadlo v režii prezidenta Miloše Zemana. Premiér Bohuslav Sobotka se dle jeho názoru naopak zachoval duchaplně a profesionálně.  

  Zeman se zachoval jako přízemní "prase", ale Hrad nemůže fungovat jako chlév, prohlásil Richard Dolejš (ČSSD).
   

   

  "Od Miloše Zemana to bylo promyšlené svinstvo, motivované jeho touhou po pomstě. Zachoval se podle a zle. Pokud bych použil moderní slovník Andreje Babiše, tak bych musel konstatovat, že se Miloš Zeman zachoval jako přízemní ,prase´," prohlásil poslanec Dolejš.

   

  Dolejš zároveň omluvně dodal, že tento slovník je mu cizí, ale bohužel je srozumitelný a přesně vystihuje hloubku problému. "Hrad nemůže fungovat jako chlév a takové pokleslé incidenty by se již neměly opakovat. To se týká i tendence prezidenta účelově ohýbat Ústavu ve věci výkladu demise vlády," doplnil poslanec. V tomto kontextu považuje Dolejš současný postup premiéra Sobotky a vedení ČSSD za správný a jediný možný. "Jde totiž o víc než osud vlády. Jde o demokracii v naší zemi. Aféry Babiše a účelový postup Zemana nelze tolerovat," dodal sociálnědemokratický politik.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...