Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TĚSNÝ SOUBOJ

  Zeman nemá vítězství jisté! Mohl by ho porazit tento muž!

  29.04.2017 01:45 / politika google+ twitter facebook

  Miloš Zeman před časem oznámil, že hodlá znovu obhajovat svůj prezidentský post. A mnozí si říkali, že má vítězství jasné, protože všichni ostatní protikandidáti nejsou tak silní. Teď se ale může prezident cítit v ohrožení!

  Drahoš, Zeman lupa
  Akademik Jiří Drahoš by pro Miloše Zemana mohl znamenat ohrožení! | Archiv Nova

  Podle průzkumu agentury MEDIAN totiž Miloši Zemanovi velmi těsně šlape na paty akademik Jiří Drahoš. Právě tento muž, který také před pár týdny oznámil kandidaturu na Hrad, má velkou šanci, aby Zemana porazil.

   

  Průzkum, který vypracovala agentura MEDIAN na zadání serveru Seznam.cz, přináší model o podobě druhého kola prezidentských voleb. V hodnocení vystupují také ostatní možní kandidáti jako Jiří Pospíšil, Martin Stropnický nebo Petr Kolář.  

  Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš by podle průzkumu MEDIANU mohl Miloše Zemana porazit!
   

   

  Bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš by podle současného modelu získal až 50,5 procenta. To by pro Miloše Zemana znamenalo velikou porážku.

   

  Miloš Zeman začal kampaň na obhajobu prezidentského postu v pondělí, i když tvrdí, že vlastně žádnou dělat nebude. Přesto má "vlastní pořad" na TV Barrandov. Šéfkou jeho kampaně se stala první dáma Ivana Zemanová. Ta také petiční arch podepsala jako první. Sběr podpisů by pak podle předsedy Strany práv občanů Jana Veleby měl odstartovat 2. května.

   

  To Jiří Drahoš začal se sběrem podpisů 24. dubna. Dosud se mu podařilo oslovit 500 podporovatelů, kteří mu pomohou s podpisovými archy. Stejně jako u rodiny Zemanů se prvním podpisem zapsala Drahošova manželka. Ta také slíbila, že arch předá všem známým. Celkem musejí oba kandidáti, stejně jako všichni ostatní, sebrat 50 000 podpisů. 

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...