Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SAMOŽIVITELKY

  Zachariaš: Bělobrádek si nevidí do úst!

  25.04.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Předseda KDU-ČSL a vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) silně hnul žlučí Filipu Zachariašovi (KSČM). Rozzlobil ho svým postojem k matkám samoživitelkám. Bělobrádek se sice samoživitelkám nakonec omluvil, slova, která však na jejich adresu pronesl, Zachariaše pořádně vytočila!

  Zachariaš lupa
  Zachariaš | Archiv

  V rozhovoru pro E15 prohlásil Pavel Bělobrádek, že ženy samoživitelky, které jsou ohroženy chudobou, si mají "najít jiného chlapa". Tak přesně tato věta Zachariaše naštvala. A reakce na sebe nenechala dlouho čekat.  

  Šéf lidovců Pavel Bělobrádek těžce zkoušené ženy hanebným způsobem degradoval, tvrdí Filip Zachariaš (KSČM).
   

   

  "Překvapilo mě to. Na podobné výroky je v KDU-ČSL ,expert´ spíše Jiří Čunek, který též zvažuje kandidaturu na předsedu KDU-ČSL. A právě zde je asi zakopaný pes. Protože pak se nabízí vysvětlení pouze jedno – že Bělobrádek si nevidí do úst, jinak by takovou věc nikdy nemohl prohlásit. Zvláště o ženách, kterým osud nejednou připravil těžké životní zkoušky v podobě týrání, ztráty manžela a dalších tragických událostí," konstatoval Zachariaš. Zároveň Bělobrádka vyzval, aby se někdy raději místo do paláce Charitas zašel podívat do některého z azylových domů a vyslechnul si smutné příběhy žen, o kterých se tak vyjádřil. Pak jim prý teprve může rozdávat své chytré rady.

   

  "Pane vicepremiére, chápu, že se Vaše strana stále řídí heslem ,trochu pomoct, hodně škodit, to se může vždycky hodit´, ale tento výrok je tak nemístný, že omluva, kterou jste po celodenním kličkování učinil, je úplné minimum. Ženám, které jste tak hanebným způsobem degradoval, to totiž zcela jistě dlužíte," vzkázal Bělobrádkovi rozhořčený Zachariaš.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...