Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PRVNÍ DÁMA

  Zeman nechtěl mít kampaň, přitom tu jeho povede jeho žena!

  21.04.2017 00:02 / politika google+ twitter facebook

  Miloš Zeman možná občas zapomíná na to, co říká! Prezident, který svůj post bude znovu obhajovat, tvrdil, že nebude mít žádnou volební kampaň. Teď vyšlo najevo, že “jeho kampaň povede jeho žena Ivana”!

  Zeman Zemanová lupa
  Šéfkou volebního týmu Miloše Zemana bude první dáma Ivana Zemanová! | Profimedia

  Oznámil to sám Miloš Zeman s tím, že jeho volebnímu týmu bude šéfovat první dáma Ivana Zemanová. Uvedl to v rozhovoru s manželkou kancléře Mynáře Alex na TV Barrandov.

   

  Další členy volebního týmu si podle prezidenta první dáma vybere sama. Sběr podpisů pro opětovné zvolení stávající hlavy státu začne v pondělí.  

  První dáma Ivana Zemanová povede kampaň a volební tým Miloše Zemana!
   

   

  „Poté, co jsem oznámil, že nepovedu žádnou vlastní osobní kampaň, moje okolí začalo přemýšlet, kdo vlastně bude vedoucí mého volebního týmu. A rozhodli se, že to bude moje žena,“ řekl Zeman.

   

  Proč tedy bude mít volební tým, když nebude dělat kampaň a má vlastní pořad v televizi?  Základním úkolem Zemanova týmu bude prý sběr podpisů do nominace, kdy Ivana Zemanová podepíše petiční arch jako první.

   

  Prezident i odmítá cokoli ke své kampani říkat. „Veškeré dotazy na moji volební kampaň adresujte laskavě na moji ženu a mě se ptejte na věci, které se týkají domácí nebo zahraniční politiky,“ uvedla hlava státu.

   

  První kolo prezidentských voleb by se mělo podle zákonem stanovených lhůt konat nejpozději 19. a 20. ledna 2018. Termín vyhlásí předseda Senátu.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...