Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VZÁJEMNÝ ÚTOK

  Kalousek označil Babiše za podvodníka! Ten se naštval!

  20.04.2017 00:10 / politika google+ twitter facebook

  V jednu velkou komedii přerostla debata bývalého ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) a současného Andreje Babiše (ANO). Jeden druhého totiž označil za podvodníka!

  Babiš Kalousek lupa
  Babiš s Kalouskem se dlouhodobě nemusejí a dávají to často najevo! | Archiv ČT

  Politologický klub Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze uspořádal politologickou debatu. Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš se opřel do šéfa opoziční TOP 09 Miroslava Kalouska. Ten mu atak ihned vrátil a prohlásil, že je podvodník.

   

  Diskusi vyhrotila otázka jednoho ze studentů směrem k Babišovi. „V čem je kauza ohledně dluhopisů pseudo, když všechny ty údaje, co v ní jsou, jsou ověřitelné?“ ptal se mladík ministra v souvislosti s dluhopisy.  

  Miroslav Kalousek označil Andreje Babiše v politologické debatě mezi studenty za podvodníka!
   

   

  „Korunové dluhopisy tady vymyslel pan kolega Kalousek. Mohl by vysvětlit, proč se stokorunový daní jinak než stojednokorunový? Můžete se ho zeptat. Když zjistil, že to podělal, tak to chtěl napravit, a jeho kámoš Sobotka... tak spolu hlasovali proti zdanění,“ rozohnil se Babiš.

   

  Na to velmi podrážděně reagoval Miroslav Kalousek. Obhajoval to, že korunové dluhopisy mají svůj hluboký smysl. „Je to velmi prosté, když někomu vrazíte do břicha nůž, buď je tím viníkem ten, kdo nožem útočil, nebo ten, kdo nůž vyrobil. Je tedy rozdíl mezi zneužitím práva a použitím práva,“ řekl a dodal, že jeho nástupce, současný ministr financí, je jedním z podvodníků.

   

  To však Babiše rozčílilo! „Vyprosil bych si toho podvodníka, já to zásadně odmítám. Jsem jediným politikem, který ukázal daňové přiznání za dvacet let. U pana Kalouska ani nevíte, kde bydlí. Ať řekne, kde bydlí a kam jdou ty tisíce ve Sněmovně za jeho bytové náhrady,“ rozlítil se.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...