Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NESKUTEČNÝ BLÁBOL

  Čunku, jsi hovado! Vzkazují politikovi matky samoživitelky!

  15.04.2017 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Jiří Čunek, hejtman, senátor a donedávna i starosta Vsetína, se zase ukázal. Bohužel si tím vysloužil celou řadu urážek a nadávek. Nutno podotknout, že od některých žen asi zasloužených.

  Čunek Jiří lupa
  Jiří Čunek si to u matek samoživitelek pořádně zavařil! | Archiv KDU-ČSL

  Lidovecký zlínský hejtman Jiří Čunek se rezolutně obul do rozhodnutí vlády, vyplácet samoživitelkám výživné v těch případech, když je nemohou vymoci od otců dětí a posléze je na otcích vymáhat úředně. Podle něj prý Česko vychovává lidi k nezodpovědnosti!

   

  Čunek v rozhovoru pro Týdeník Echo uvedl, že pokud se žena špatně rozhodla v tom, s kým si pořídila dítě, musí podle Čunka nést následky. Okamžitě si vysloužil celou záplavu nadávek!

   

  „Pan Čunek je hovado a doslova boží! Jak takové hovado může sedět na postech, na kterých sedí? Jakým právem někoho odsuzuje, už proto, že je křesťan. Je to prostě chudák, ubožák, arogant a ignorant,” rozhořčila se pro Bleskove.cz paní Petra, které manžel dluží dva roky peníze na dítě. Odešel od ní a od dcery k milence.  

  Jiří Čunek vzkázal matkám samoživitelkám, že si měly dopředu zjistit, s kým počnou dítě!
   

   

  „Co je to za nesmysl? Copak jsem tohle mohla vědět? Do doby narození dcerky bylo vše v pořádku. Pak mi řekl, že se cítí být svázán a že končí! A nejhůře jsem na tom já! Takže mi ten vyžírka státu pan Čunek chce říct, že jsem měla věštit nebo si jít ke kartářce, abych zjistila, že můj manžel je slaboch a nezodpovědný chudák?,” ptá se mladá žena. 

   

  „Copak ten stát těm ženám říkal, s kým mají spát? Tímhle lidi stále více vychováváme k nezodpovědnosti. Pokud se žena špatně rozhodla, s kým mít dítě, musí nést následky,“ řekl doslova Jiří Čunek. Přiznává, že následky nesou i děti, ale s tím se prý nedá nic dělat. Neříká, že pomáhat se nemá vůbec, ale nemá se posilovat v lidech nezodpovědné chování.

   

  „Pokud žena, která o sobě prohlásí, že je samoživitelka, ačkoliv žije se třemi dětmi i partnerem v jednom bytě, dostane větší peníze, než na stejné chodbě žijící manželé se třemi dětmi, tak to je přeci naprosto vědomá podpora státu proti uzavírání manželství. To jsou věci strašně důležité pro pocit spravedlnosti a pro výchovu,“ podotkl Čunek.

   

  Rozčílil tak mnoho lidí. „Jak si může někdo, kdo jedním zadkem sedí na dvou třech čtyřech židlích a jen odírá stát o velké peníze, může dovolit říct takový nesmysl. Proč se ale divíme, je to lidovec a ti většinou blábolí o bohu, o víře, ale pro druhé nic neudělají! Tak proč se tenhle státní vyžírka nepodělí o plat z jedné funkce s dvěma třemi samoživitelkami, na které se otec jejich dětí vykašlal?,” diví se další žena z Kladna.

   

  Jiří Čunek tím, co řekl, asi chtěl sdělit, že žena si nejspíš bude muset nechat u notáře před svatbou či početím podepsat, že je zodpovědný a neopustí ji a jejich dítě. Protože jinak asi těžko může kdokoliv dopředu vědět, jak se partner zachová.

   

  „Jsou lidi, kteří spolu žijí pět deset let a rozejdou se a řeknou vám, že se vlastně ‘ani neznali’. Nebo se prostě zamilují, nepohodnou a jdou od sebe. Mají si plnit povinnosti, ale pokud je jeden z rodičů neplní, nemůže za to přeci ten druhý. Je na tom jen bitý,” dodala i jedna z psycholožek, která řeší podobné případy.

   

  Jiří Čunek tedy své straně KDU-ČSL svým až zoufalým vyjádřením před volbami rozhodně nepomohl. „Takhle se chovají a přemýšlí křesťani? No, potěš koště tedy. To vážně budu raději volit Babiše nebo Sobotku než tyhle pokrytce,” dodala další diskutující žena na sociální síti. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...