Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÉ PLÁNY

  Fiala chce být premiérem! Nemá na to!

  08.04.2017 00:30 / politika google+ twitter facebook

  Šéf ODS Petr Fiala si ale věří! Prohlásil, že by se rád stal premiérem! Když prý ne teď, tak příště. Zdá se ale, že žádné “příště” nebude! Podle svých kolegů z politické branže i řady občanů na to nemá!

  Fiala Petr lupa
  Petr Fiala by si dovedl představit být jednou premiérem! | Archiv ODS

  Petr Fiala jistě myslí své politické angažmá poctivě a dobře a díky němu se podařilo řadu věcí v ODS stabilizovat. Na to, aby se stal premiérem, mu však chybí dvě zásadní věci. A sice - “jisté charisma” a pak dostatečný počet hlasů od voličů. A ty strana nemá a vypadá to, že ani po říjnu mít nebude.

   

  „Petr Fiala nemá na to stát se premiérem. Nikdy! Je to slabý článek. K tomu musí mít ODS hodně, ale opravdu hodně hlasů, aby Fiala mohl skládat vládu. A to se zřejmě nestane,” řekl jeden z jeho politických protivníků.

   

  Fiala na různé předvolební průzkumy prý nedá. Proto fakt, že ODS má něco mezi šesti až osmi procenty v momentálních předpovědích, nereaguje.  

  Šéf ODS je odhodlán být premiérem, ale podle mnohých na to nemá!
   

   

  „Dobře víme, že v poslední době vycházejí průzkumy nejenom u nás, a sedm měsíců před volbami nemá moc cenu bavit se o tom, jak volby dopadnou. Když jsem ODS přebíral, prorokovali mi, že strana nemá šanci přežít. Spekulovalo se, kdo nás nahradí, jestli to bude topka, nebo Svobodní. A jak to vypadá dnes?,” říká Petr Fiala.

   

  ODS rozhodně patří k tradičním  stabilním stranám. I přes všechny problémy, kterými si prošla. Ale chybí jí, stejně jako v současné době i ČSSD, osobnosti. A pokud ty nebudou, mohou se jít pravice i levice klouzat.

   

  „Asi proto ANO pořád vede, i když Babiše kdekdo pranýřuje a pomlouvá. Jenže on na rozdíl od jiných, nepomlouvá ostatní strany, neútočí na ně, pokud ony neútočí na něj, a maká. A to je problém ODS, ale i ČSSD nebo TOP 09. Vize mnohých totiž je - odstavit Babiše. Ale to se jim nepovede, spíš naopak,” dodal jeden z poslanců ČSSD, který si myslí, že pokud někdo bude příštím premiérem, pak to nebude Petr Fiala, ale právě Andrej Babiš.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...