Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Velký návrat!

  Klaus se vrací do ODS! A nejenom tam!

  20.01.2016 00:01 / politika google+ twitter facebook

  Návrat do ODS chystá Václav Klaus. Nejde ovšem o exprezidenta, ale jeho staršího syna, Václava Klause ml. Stranu opustil před osmi lety. Návrat do strany, kterou zakládal jeho otec a bývalý prezident Václav Klaus, potvrdilo deníku ECHO24.cz několik zdrojů z ODS. Šéf pražské organizace Filip Humplík už žádost vyřizuje, rozhodnuto by podle něj mělo být do konce ledna.

  Klaus Václav ml lupa
  Václav Klaus mladší se zřejmě vrátí do ODS z které před lety odešel! | archiv

  Šestačtyřicetiletý Klaus mladší do pravicové strany poprvé vstoupil v září 2002. Po dlouhodobějších sporech ji ale o šest let později opustil, a sice, když se jeho oblastní organizace rozhodla do čela šéfa strany podpořit Mirka Topolánka. 

  V řadách ODS bude zřejmě brzo figurovat jméno Klaus. Syn exprezidenta do ni má opět vstoupit!

   

  Vyřízení přihlášky trvá řádově pár týdnů a u Václava Klause mladšího je to zrovna v procesu. Bylo to podáno přímo do mých rukou a myslím, že do konce ledna se rozhodne,“ uvedl nyní šéf pražské ODS Filip Humplík. V současné době se ještě řeší, do jakého místního sdružení Klaus nastoupí.

   

  Není vyloučeno, že by Klaus mohl být posilou v Parlamentu v příštích volbách. Sám Klaus mladší se nechce nijak vyjadřovat. Je ale jasné, že kdyby tomu tak nebylo, rázně by informace jasně odmítl.

   

  Není však vyloučeno, že se do vysoké politiky vrátí i jeho otec. Spekuluje se, že příznivci Václava Klause st. chystají volební kampaň pro příští prezidentské volby. Sám exprezident také nechce informace komentovat, ale nepopřel je. 

  nely | bleskove.cz

  Témata: politika, Klaus, ODS
  Komentáře ke článku
  loading...