Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  IMIGRANTI

  Rozvoral: Neziskové organizace vozí do Evropy imigranty!

  04.04.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Neziskové organizace placené americkým miliardářem maďarského původu Georgem Sorosem spolupracují ve Středozemním moři s pašeráky lidí a vozí do Evropy imigranty. Radek Rozvoral (SPD) tyto neziskovky označil za pijavice a je přesvědčen, že by jim měla být okamžitě ukončena veškerá státní podpora.

  Rozvoral lupa
  Rozvoral | Česká televize

  Zásadní zprávu o neziskovkách vozících do Evropy imigranty přinesla americká zpravodajská televize Fox News, která informuje o tom, že vlády Itálie a Řecka obviňují neziskové organizace placené Sorosem, že spolupracují s pašeráky na převážení imigrantů z Afriky. Italské úřady tvrdí, že některé nevládní organizace působí v podstatě jako taxi služby. Údajně nabírají imigranty jen pár kilometrů od afrického pobřeží a následně je přepravují přes Středozemní moře do Itálie, místo aby je vrátily zpátky do Afriky.  

  Podporou neziskovek, které přivážejí do Evropy migranty, si kopeme vlastní hrob, prohlásil Radek Rozvoral (SPD).
   

   

  Důkazy o podílu lodí neziskových organizací na ilegálním pašování imigrantů přinesl v polovině ledna nizozemský think-tank Gefira, který v říjnu a listopadu pomocí speciálního automatického identifikačního systému (AIS) monitoroval pohyb lodí ve Středozemním moři. Výsledky dvouměsíčního monitoringu skutečně potvrdily, že některé neziskové organizace místo zachraňování topících se imigrantů provozují v podstatě kyvadlovou lodní dopravu mezi Afrikou a Evropou.

   

  "Takovýmto pijavicím státních rozpočtů, které se zabývají politickým programem, by měla být ihned veškerá státní podpora ukončena. Krmení těchto neziskovek z veřejných peněz je vlastně kopání si vlastního hrobu, jelikož drtivá většina imigrantů je nelegální a do Evropy se hrnou pouze pro svůj vlastní prospěch a za lepším sociálním životem a vědí, že se o ně postaráme, což nemůže trvat do nekonečna. Evropa není schopna se postarat o všechny, kteří si o to řeknou a všichni eurohujeři v čele s Merkelovou a Junckerem by si to již konečně měli uvědomit," reagoval na informace Rozvoral.

   

  Druhou a velice závažnější věcí je podle něj také to, že všichni tito nelegální imigranti jsou vyznavači Alláha a středověkého proroka Mohameda vyznávající svatou válku proti jinověrcům a nevěřícím a mají jasné zadání – šíření islámské ideologie do celého světa. "Pokud tedy vlády evropských států tyto neziskovky krmí z veřejných peněz, páchají svou vlastní sebevraždu, jelikož islám je neslučitelný se svobodou, demokracií a evropskou kulturou," uzavřel Rozvoral.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...