Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÉ NADĚJE

  Drahoš chce být prezidentem všech! Už se vidí na Hradě


  01.04.2017 00:59 / politika google+ twitter facebook

  Jiří Drahoš jako kandidát na prezidenta je asi jediným, který by eventuálně mohl porazit Miloše Zemana. Sám říká, že chce být prezidentem všech a pokud by byl zvolen, bude apolitický. Tomu ovšem mnoho lidí nevěří.

  Drahoš Jiří lupa
  Jiří Drahoš bude kandidovat proti Miloši Zemanovi na Hrad! | Archiv ČT

  Jiří Drahoš nyní musí sehnat potřebných 50 000 podpisů občanů, aby mohl do boje o Hrad jít. „Nebudu usilovat o parlamentní nominaci, i když si myslím, že bych ji mohl získat. Jako prezident bych chtěl být apolitickým svorníkem společnosti. Nepodporoval bych žádnou politickou stranu,” říká už nyní Jiří Drahoš, který se nejspíš už teď vidí na Hradě.

   

  Drahoš uvedl, že případnou vládu s komunisty by nejmenoval. Přitom už tím naznačil, že by nebyl demokratický prezident. Ten skutečně demokratický by měl respektovat takové eventuální výsledky voleb a nedělat rozdíly mezi stranami.  

  Velké naděje a očekávání má exšéf Akademie věd Jiří Drahoš, který chce kandidovat na prezidenta!

   

  Bývalý šéf Akademie věd také podotkl, že na kampaň chce sehnat peníze od běžných podporovatelů i od větších firem. Nyní už má zřízený transparentní účet. 

   

  „Přesnou podobu své volební kampaně musím se svým týmem teprve připravit. Mám v plánu vést kontaktní kampaň a nechci se při ní vyjadřovat ke svým protikandidátům, včetně prezidenta Miloše Zemana,” dodal Drahoš. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...