Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SILNÁ SLOVA

  Gazdíkův STAN je podvodnický spolek, tvrdí prezident!

  27.03.2017 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Hodně ostře se do Starostů a nezávislých, vedených Petrem Gazdíkem, pustil prezident Miloš Zeman. Označil je za podvodný spolek. V pořadu Pressklub rádia Frekvence 1 uvedl, že považuje koalici za nešťastnou a obává se, aby lidovci nevypadli ze Sněmovny.

  Gazdík Petr lupa
  STAN, které jako předseda vede Petr Gazdík, je podle Zemana podvodnický spolek! | Archiv

  Zeman tak reaguje na spojení STAN a lidovců, kdy toto sdružení by podle nedávných volebních preferencí nezískalo potřebný počet hlasů u voličů pro vstup do Sněmovny.

   

  „Vážím si svým způsobem lidové strany, protože je to historicky druhá nejstarší strana hned po sociální demokracii. Bylo by mně líto, kdyby touto nešťastnou koalicí zmizela z parlamentu,“ uvedl prezident s tím, že by byl ale rád, kdyby ze Sněmovny zmizelo hnutí STAN. „Protože ho osobně pokládám za podvodnický spolek,“ řekl v rádiu Miloš Zeman.  

  Prezident Miloš Zeman označil STAN za podvodnický spolek s tím, že si váží lidovců.
   

   

  Za podvod prý považuje, že Starostové vyvěsili billboard, kde se chlubili, že starostové mají větší podporu než prezident. Zeman připomněl, že starostů je 6 500 a jen „nepatrný zlomek jich je členem STAN“.

   

  Ostatní jsou podle prezidenta buď nezávislí, nebo jako nezávislí na kandidátkách jiných stran. „Pokud si marginální subjekt, který má podporu dvě nebo jedno procento, přisvojí prestiž starostů obecně, tak je to podvod,“ dodal prezident.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...