Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÉ ROZHODNUTÍ

  Babiš potopil svého favorita na Hrad! Prezidentem nebude!

  21.03.2017 00:40 / politika google+ twitter facebook

  To bylo řečí, to bylo slibů a idejí a nakonec nic! Andrej Babiš favorita v boji o Pražský hrad vlastně potopil. Respektive oba dva. Přiznal totiž, že podporu hnutí ANO bude mít zřejmě jen jediný kandidát!

  Stropnický lupa
  Martin Stropnický jde coby kandidát na prezidenta z kola ven! | Profimedia

  Šéf hnutí ANO Andrej Babiš neplánuje navrhnout svého kandidáta do prezidentských voleb. A to přesto, že v minulosti už několikrát prohlásil, že by si v pozici uchazeče o úřad prezidenta uměl představit ministra obrany Martina Stropnického nebo eurokomisařku Věru Jourovou. 

   

  „Pan Babiš z nich udělal hlupáky, ostatně z nás všech. Bylo jasné, že podpoří Miloše Zemana, tak proč ta komedie se Stropnickým a Jourovou?,” diví se členka ANO z Prahy, které prý dochází s různými věcmi uvnitř hnutí trpělivost.

   

  Babiš sám prohlásil, že on sám nikoho navrhovat nebude. „Miloš Zeman je těžko porazitelný kandidát a jasný favorit prezidentské volby,” řekl údajně šéf ANO a strážce státní kasy. 

  Andrej Babiš odmítl, že by na post prezidenta do příští volby on sám někoho navrhoval!
   

   

  „Zatím jsme se nedohodli. Jsou na to různé názory,“ odpověděl Babiš na dotaz Práva, zda plánuje hnutí postavit proti současnému prezidentovi vlastního kandidáta.

   

  Podle šéfa ANO by členové hnutí měli mít možnost někoho navrhnout nebo se vyjádřit k lidem, kteří svoji kandidaturu již ohlásili. „Ať se vyjádří, jestli chtějí za prezidenta Zemana, Horáčka nebo Drahoše,“ řekl Babiš.

   

  Babiš teď na přímý dotaz, zda sám navrhne Stropnického, odpověděl rezolutně: „Ne.“ Čímž si hodně protiřečí, protože ministra obrany označoval za favorita. Teď jeho pozici značně oslabil. A jasně dopředu řekl, kdo bezpochyby vyhraje.

   

  „Babišova rozhodnutí mne nepřekvapují. Dělá si trochu z úst kanál, když něco říká a pak to tak není. Bohužel celé ANO je takhle v poslední době vedené,” dodal další člen ANO.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...