Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELMI CHYTRÉ

  Zeman ví, jak na to! Nepůjde do debat, má rovnou svůj pořad

  20.03.2017 00:30 / politika google+ twitter facebook

  Krátce poté, co Miloš Zeman oznámil, že bude znovu kandidovat na prezidenta ČR, také uvedl, že se ale nebude účastnit žádných předvolebních debat se svými protikandidáty. Jakby taky, když má naprosto výsadní právo! Přesně ví, jak na to!

  Zeman Miloš lupa
  Miloš Zeman to vymyslel chytře a nepotřebuje střety se svými protikandidáty! | Profimedia

  Miloš Zeman má totiž rovnou svůj pořad. Každou neděli vysílá TV Barrandov Týden s prezidentem, kde Zeman může říct co chce a jak chce. A dokonce televize točí vždy v nějakém městě diváky, kteří mu pokládají otázky.

   

  „Nepůjdu do žádných debat, nebudu se účastnit žádných diskuzí. Nepovedu žádnou osobní kandidátní kampaň a nehodlám se účastnit televizních a rozhlasových debat či nebudu útočit na protikandidáty ani odpovídat na jejich útoky,” konstatoval Zeman.  

  Miloš Zeman se nebude účastnit televizních ani rozhlasových debat se svými protikandidáty!
   

   

  „Miloš Zeman dobře ví, jak na to. A hodně to vychytal, protože má rovnou svůj pořad. Ten spolumoderuje Alex Mynářová, moderátorka TV Barrandov a manželka Vladimíra Mynáře, prezidentova kancléře. To je více než geniální,” komentoval situaci jeden z politiků. 

   

  „Zeman vážně není člověk, který by potřeboval někoho přesvědčovat, podlézat, zavděčovat se. Co chce, to řekne a buď ho lidi budou nebo nebudou volit,” dodal politik.

   

  To, že Barrandov dal prezidentovi prostor, vidí jako jednu z exkluzivních možností, jak dát hlavě státu prostor. Zajistí si tím zároveň sledovanost, podobně jako jeden z deníků, který vede se Zemanem debaty, či jedno ze soukromých rádií. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...