Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁ JASNO

  Korunní princezna ODS Udženija rázně: S Babišem nikdy!

  20.03.2017 00:10 / politika google+ twitter facebook

  Měla pomoci zvednout ODS z popela, což se jí zatím moc nepodařilo. Přesto má první místopředsedkyně strany Alexandra Udženija hodně rázné názory. S Andrejem Babišem a jeho ANO do koaliční spolupráce prý nikdy!

  Udženija lupa
  Alexandra Udženija prý do koalice s ANO a Babišem nepůjde! | Archiv ODS

  Udženija asi zapomněla, že rčení nikdy neříkej nikdy platí v politice dvojnásob. Protože takových politiků už bylo a pak se ani voliči nestačili divit, s kým vším se spojili.

   

  Udženiji prý vadí hlavně Babišova rétorika, která podle ní ze všech dělá zloděje, a také zavedení elektronické evidence tržeb. „Já si nedovedu v tuto chvíli představit, sedět ve vládě s panem Andrejem Babišem, právě kvůli jeho chování a kvůli jeho rétorice, která tady tři roky je. Která rozděluje společnost, dělá ze všech lidí zloděje. On říká, že nikomu nevěří, a toto jeho chování je pro mě opravdu nepřijatelné,“ řekla místopředsedkyně ODS v ČT.  

  Alexandra Udženija z ODS si prý nedovede představit povolební spolupráci s ANO a Babišem!
   

   

  V politických kruzích se totiž spekuluje o možné povolební spolupráci v případě, že ANO v říjnu vyhraje volby. Jenomže ODS to ústy Udženijy odmítá. „My jasně říkáme, že to je plošná represe, naprosto zbytečná, která nic nepřinese. A proto vždy říkáme, že ji chceme zrušit. A nedovedeme si představit vládu, ve které bychom my seděli, kde by se toto zavádělo anebo to pokračovalo,“ řekla Alexadnra Udženija.

   

  Všechno ale ukáže až čas a moment po volbách, kdy každý z představitelů stran, které se do Sněmovny dostanou, budou chtít být u moci! 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...