Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PODIVNÉ POMĚRY

  Co skrývá Paroubek? Divný rozchod s manželkou a údajně zmizelé peníze!

  16.03.2017 00:45 / politika google+ twitter facebook

  Jedna velká záhada - to je nedávný rozchod, ale i před tím celé manželství expremiéra Jiřího Paroubka a jeho ženy Petry. Proč se skutečně rozešli a co politik skrývá? Čeho se jeho žena bála natolik, že má teď sama ochranku?

  Paroubek Jiří lupa
  Jiří Paroubek jistě něco skrývá, ale co? | Profimedia

  Zvláštní už byla samotná věta z dopisu Petry Paroubkové svému manželovi, kdy mu napsala: „Žila jsem v neustálém strachu, s čím zase přijdeš. Kromě toho jsou tady tvoje tajemství.”

   

  Jaký strach a tajemství měla Paroubková na mysli? Co tak expremiér tajil? Že by za vším byly peníze, a to i peníze z “charitativní činnosti” jeho bývalé manželky Zuzany?   

  Jiří Paroubek odmítá, že by odchod jeho ženy souvisel jakkoli s penězi a sponzoringem!

   

  Paroubek hovoří o jejím špatném duševním stavu, kvůli kterému žena musí brát antidepresiva, a připomíná své zásluhy, kdy jí – podle svých slov – „zachránil život“, když měla zdravotní problémy. Ale všechno může být jinak. A Paroubek svou ženu Petru mohl “držet v šachu” právě tím, jaké tajemství skrývá.

   

  Zvláštní byla kauza peněz exmnaželky politika Zuzany Paroubkové, kdy šlo o investici do penzionu, kam měly jezdit děti. Kam šly ale skutečně statisíce až miliony korun z firem, jako třeba Třinecké železárny, Mostecká uhelná, České doly a Metrostav?

   

  Penzion byl opraven před šesti lety, ale nikdo do něj nejezdí. Starosta obce říká, že peníze přicházely, ale obec z nich nikdy nic neviděla. Ani nikdo ze sponzorů nebyl v obci nikdy spatřen. Podle Seznamu je klíčovou osobou sdružení Zuzany Paroubkové Jaroslav Syrový, bývalý mluvčí Miloše Zemana. Ten ale s médii nekomunikuje.

   

  Zvláštní je teď taky chování matky Petry Paroubkové. Ta nejprve nemohla přijít na jméno expremiérovi, dnes je spíš na jeho straně! „Určitě je nemocná, po mrtvici, a když bere ty léky, jak tvrdí Jirka, tak prostě musí mít nějaké problémy a ona nechápe důsledky svého chování, toto je strašné.“ A ona se tak vlastně kloní na jeho stranu. Na stranu muže, který z manželky dělá nemocnou osobu. 

   

  „Je to jako kdyby z ní chtěli udělat blázna, aby nebylo důvěryhodné to, co by mohla říkat. Ona toho ví asi hodně a on se zřejmě bojí, co řekne…,” dodal jeden ze známých obou manželů.

   

  Sám Jiří Paroubek popírá, že by se “tajemství” jakkoli týkala peněz, sponzoringu a podobně. Jde prý výhradně o ryze soukromé věci. Co tedy Petru Paroubkovou tolik trápilo? A proč od manžela utekla? 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...