Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MOŽNÁ KAMPAŇ

  Drsný Paroubek o manželce: Není asi normální!

  25.02.2017 00:40 / politika google+ twitter facebook

  Expremiér a exšéf ČSSD Jiří Paroubek, kterého opustila žena Petra, přitvrzuje. Nejprve uvedl, že mu manželka vlastně unesla dceru Margaritku. Teď prozradil, že “unesla” i jejich dva psy. A teď zaútočil na její zdravotní stav. Paradoxně celá situace by mohla mít pro Paroubka v případě jeho podzimní kandidatury "volební" formu kampaně, i když třeba nechtěnou!

  Paroubek Paroubková lupa
  Jiří Paroubek si myslí, že jeho žena se není schopna dobře postarat o jejich dceru! | Archiv

  Je logické, že 64letý muž, jehož o 21 let mladší žena vzala kramle, je zoufalý, cítí se podvedený a je frustrovaný. Proč si to ale s Petrou Paroubek nevyříká z očí do očí. Nejvíce mu ale vadí, že se nyní ona stará o jejich dceru.

   

  Pokud by s ní zůstala sama, tak jsem přesvědčen, že není schopna se o ni postarat v plném rozsahu,“ řekl Jiří Paroubek s tím, že jeho manželka se není schopna postarat o dítě a k tomu ještě o dva psy. A navíc poté, co před časem prodělala mozkovou příhodu s krvácením.  

  Jiří Paroubek si myslí, že jeho žena Petra se není schopna starat o dceru, domácnost a dva psy!
   

   

  „Není vyloučeno, že za její chování může částečně i její zdravotní a psychický stav…,” podotkl Paroubek, který se mezi svými přáteli nechal slyšet, že „Petra nemůže být normální, když tohle ze dne na den udělala”.

   

  Na druhou stranu expremiér zase říkal, že to zřejmě bylo plánované a nešlo o momentální rozhodnutí. Svou hru nyní sehrají právníci. Ti budou muset vyřešit, co s majetkem, ale hlavně co s péčí o dceru. Paroubek by rád, aby mu byla dcera svěřena zcela, nebo alespoň částečně. Bojí se ale, že Petra na to nepřistoupí.

   

  Čeká tak manžele Paroubkovy soudní boj? A není to náhodou i jistá forma, paradoxně dobré, i když smutné, možné volební kampaně? Není vyloučeno, že by Jiří Paroubek mohl na podzim zase kandidovat. Právě zvažovaný návrat do vysoké politiky měl být jedním z důvodů, proč se Paroubková rozhodla manžela opustit. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...