Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VZÁJEMNÁ NÁKLONNOST

  Tahle ministryně miluje Zemana! Je tak chytrý a moudrý, říká!

  03.02.2017 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Zatímco jsou politici, kteří nemohou Miloše Zemana ani cítit, existuje žena na vysokém postu, která k hlavě státu vzhlíží. A on na oplátku má rád ji. Zdá se, že ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO) si hradního pána prostě zamilovala.

  Šlechtová Karla lupa
  Ministryně Karla Šlechtová chce i dál za prezidenta Miloše Zemana! | Archiv

  Karla Šlechtová už má jasno, ve volbě prezidenta, pokud bude Miloš Zeman dál kandidovat, jej podpoří. „Chci prezidenta, který je chytrý a moudrý, dokáže předvídat, chrání naše zájmy a ještě k tomu je lidský. Mou podporu pan prezident má!“ naspala hrdě na svém Facebooku ministryně a také zveřejnila fotografii ze Zemanova lednového reprezentačního plesu, jak se současným prezidentem společně tančí.  

  Ministryně Karla Šlechtová je rozhodnutá v případě kandidatury na prezidenta podpořit Miloše Zemana!
   

   

  V úterý se zároveň uskutečnila schůzka „hradní sedmičky“, kde byl přítomen mluvčí Jiří Ovčáček, hradní kancléř Vratislav Mynář, poradce Martin Nejedlý, ředitel zahraničního odboru Hradu Hynek Kmoníček nebo ředitel analytického odboru Radek Augustin.

   

  Na schůzce si měl Zeman vyslechnou názory spolupracovníků a na jejich základě se o kandidatuře rozhodnout. Jejich hlasy ale bude brát jako poradní a nemusí se jimi nakonec řídit. Podle některých lidí z okolí Miloše Zemana je on sám o kandidatuře už rozhodnut. „Podle mých zpráv bude znovu kandidovat, pokud nebude mít žádné zdravotní potíže, které by mu v tom zabránily,” uvedl pro Bleskove.cz zdroj z okolí Hradu.

   

  Přestože Karla Šlechtová chce podporovat Zemana, hnutí ANO nejspíš postaví vlastního kandidáta. Andrej Babiš před časem za možné adepty označil jak současného ministra obrany Martina Stropnického, tak i eurokomisařku Věru Jourovou, ta však svou kandidaturu odmítla.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...