Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SEXISTICKÉ DEBATY

  Pindíka Babiš ukazovat nechce, svlékl se jen do slipů!

  30.01.2017 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Rétorika Andreje Babiše je občas hodně úsměvná, ale rozhodně ne hodná vrcholného politika. Teď opět sice mnohé pobavil, ale jiné zase naštval tím, k čemu co a jak přirovnává. Třeba uvedl, že “svého pindíka ukazovat nebude”!

  Babiš lupa
  Andrej Babiš řekl, že pindíka ukazovat nebude, protože se už svlékl do slipů! | Archiv FTV Prima

  Když se v neděli v televizní debatě na Primě řešily majetkové poměry Andreje Babiše kvůli zákonu “lex Babiš”, tak se vicepremiér a ministr financí hodně rozjel . Podle Babiše tzv. lex Babiš nebyl zapotřebí, protože jeho majetkové poměry jsou prý transparentní. Odmítl však přiblížit své obchodní aktivity z dřívější doby. Vyzval jej k tomu poslanec Martin Plíšek (TOP 09).

   

  „Nemám povinnost sdělovat, co jsem nakupoval v roce 1993. Proč bych to měl tady sdělovat? Já jsem se svlékl do slipů, ale pindíka vám ukazovat nebudu,“ rozčílil se Babiš.  

  Ministr financí Andrej Babiš uvedl, že se už dost majetkově odhalil a dál to dělat nehodlá!
   

   

  Podle Plíška by to měl sdělit, ale připustil, že Babišův „pindík nikoho nezajímá“. Šéf ANO a státní kasy tím chtěl jen říct, že se už odhalil dost a více se majetkově odhalovat nebude. Nyní je otázkou, kdy se ozvou feministky z řad některých političek za “sexistické” narážky.

   

  Andrej Babiš uvedl, že se “zbaví” médií, a to jak audiovidzuálních, tak i tištěných a elektronických. Ne snad, že by je někomu dal či prodal, ale převede je na jiné správce a údajně tak na ně vůbec nebude mít vliv.

   

  Babiš totiž podle svých spolustraníků věří, že na podzim jeho ANO vyhraje volby a bude to on, kdo bude skládat novou vládu, a tím pádem se stane premiérem této země.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...