Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ČERNÉ MYŠLENKY

  Štěch to s ČSSD vidí černě! Babiš vyhraje a začne s privatizací!

  25.01.2017 00:30 / politika google+ twitter facebook

  Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) varuje před ANO a zároveň vidí černě osud strany, kterou zastupuje. Pokud prý Babišovo hnutí vyhraje volby, sociální demokracie skončí v opozici a ministr začne s privatizací!

  Štěch Milan lupa
  Milan Štěch varuje před vítězstvím ANO a nepředpovídá ČSSD dobré časy! | Profimedia

  Alespoň takové vize má Milan Štěch a dává tím najevo, že s ČSSD je zle! Když ANO vyhraje volby, což se předpokládá, lze očekávat, že zemi ovládne spojení ODS, lidovců a Starostů.

   

  "Je to vidět ze zdrženlivých postojů předsedy ODS Petra Fialy, který už Babišovi nadbíhá. A i současné vedení Starostů jsou lidé, kteří chtějí být u přerozdělování peněz. S kýmkoliv, kdo jim to umožní," tvrdí Milan Štěch a varuje, že Česko by prý pod vládou Babišova hnutí ANO čekala rozsáhlá privatizace!  

  Šéf senátu Milan Štěch má černé myšlenky a v případě vítězství ANO vidí ČSSD v opozici!
   

   

  ”Státní lesy, Budvar, ČEZ, Aeroholding, zdravotnictví. To vše bude chtít Babiš a pravice privatizovat. O tom jsem přesvědčený,” říká šéf Senátu.

   

  „Kdo by tady mohl zprivatizovat více než Agrofert? Ten má dnes takovou sílu, že mu každá banka dá neomezený úvěr," obává se Štěch. Naopak koalice "všichni proti Babišovi" podle něj po volbách pravděpodobná není. „Já v to nevěřím. Podle mě převáží ekonomické a finanční zájmy,” řekl pro HN Štěch.

   

  Sám šéf ANO Andrej Babiš ale vždy spekulace o privatizování velkých podniků odmítal. A prý to, že hovoří o tom, že stát se musí řídit jako firma, neznamená, že další společnosti půjdou do soukromých rukou.

   

  Voličům nezbývá, než vyčkat, jak to po podzimních volbách dopadne a kdo má pravdu. Zda Štěch nebo Babiš, anebo úplně někdo jiný!

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...