Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DEFINITIVNÍ ROZHODNUTÍ

  Prezident naštve hodně protivníků! Zemanovi blízcí: Kandidovat bude!

  23.01.2017 11:30 / politika google+ twitter facebook

  Prezident Miloš Zeman je jednou z nejvyýraznějších osobností české politické scény již řadu let. Především v posledních letech jako hlava státu. Ač má řadu odpůrců, ve většině má příznivce, kteří jej také při první veřejné volbě posadili do prezidentského křesla. A zdá se, že se to může podařit i v dalším volebním období!

  Zeman Miloš lupa
  Pokud se Miloš Zeman znovu rozhodne kandidovat na prezidenta, pokusy ostatních jsou téměř marné! | Profimedia

  Miloš Zeman má v následujících týdnech oficiálně oznámit, zda bude příští rok kandidovat na prezidenta či nikoli. “Pokud se bude Miloš cítit jen trochu dobře a bude mu sloužit zdraví tak, jako doposud, určitě kandidovat bude. To už je teď jasné. Nevím, co by se muselo stát, aby oznámil, že se o post prezidenta zajímat nebude,” řekl Bleskove.cz exkluzivně jeden z jeho blízkých lidí!

   

  “Kromě neuropatie, tedy problémy s nohami, a částečnou nedoslýchavostí na jedno ucho, což je u lidí jeho věku poměrně běžné, netrpí Miloš Zeman žádnými většími neduhy a cítí se v podstatě jako rybička. I když by někteří jeho protivníci a odpůrci rádi, aby se jeho stav zhoršil, on jim tu radost neudělá. Není tady jiná osobnost, která by měla takovou podporu a hlavně šanci vyhrát prezidentské volby,” uvedl zdroj blízký Miloše Zemana.  

  Pokud bude Miloš Zeman dál kandidovat na prezidenta, je podle mnohých zbytečná kandidatura někoho dalšího!
   

   

  Pokud se tedy ujme Zeman prezidentské kandidatury, je v podstatě zbytečné, aby kdokoli jiný proti němu kandidoval. To koneckonců před pár dny uznal i bývalý místopředseda Senátu a exministr Zdeněk Škromach, který je nyní bez práce.  “Pokud bude Miloš Zeman dál kandidovat, pak je zbytečné, abych se já, nebo kdokoli jiný o to pokoušel…,” řekl Škromach.

   

  Přestože je celá řada lidí, kteří oznamovali či oznámí svou kandidaturu na prezidenta, včetně textaře Michala Horáčka, možná kněze Tomáše Halíka, aktivistky Jany Yngland Hruškové či dalších, jde v podstatě i podle politologů a politiků spíš o formální kandidaturu.

   

  “Pokud by přeci jen Zeman nekandidoval, bude jistě kandidovat i exprezident Václav Klaus. A pak vidím zcela jasně, že by to byl opět on, kdo by na prezidentský úřad dosáhl. Všechno ostatní je zbytečné,” míní jeden z vysoce postavených politiků.

   


  Mnoho stran tvrdí, že postaví vlastního kandidáta, podobně jako ANO, ČSSD, ODS či KDU-ČSL. Nyní je předem jasné, že pokud Zeman řekne, že kandidovat bude, je to více než zbytečné.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...