Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DALŠÍ MIGRAČNÍ VLNA?

  Rozvoral: Na jaře naroste v Evropě imigrace do obrovských rozměrů!

  20.01.2017 15:00 / politika google+ twitter facebook

  Maltský premiér Joseph Muscat varoval ostatní evropské lídry, že imigrační vlna může dosáhnout dokonce dosud netušených výšek, takže Evropu čekají ještě horší časy než doposud. Na jeho slova reagoval Radek Rozvoral (SPD) s tím, že Evropané mají osud ve vlastních rukou.

  Rozvoral lupa
  Rozvoral | SPD

  Malta v tomto pololetí předsedá Evropské unii a její premiér Muscat dle serveru Business Insider, který se odvolává i na agenturu AP, k tomu přímo řekl: "Množství lidí přicházejících přes Středozemní moře dosáhne na jaře rekordních výšek. Můžeme se pokusit připravit se na to už teď, nebo počkáme, až nás to dožene v dubnu či v květnu a nějaké dohody dosáhneme v té době."  

  Rozvoral se obává, že zkostnatělí političtí lídři a byrokratičtí úředníci EU budou hrozně překvapeni, že se proroctví Muscata opravdu naplnilo!
   

   

  Jedná se hlavně o imigranty ze severní Afriky a nejvíce jich přichází z Egypta a z Libye, kde stále ještě zuří občanská válka. "Tipnul bych si, že na slova premiéra Muscata nebudou brát zkostnatělí političtí lídři a nikým nevolení byrokratičtí úředníci Evropské unie zřetel a v dubnu nebo v květnu budou hrozně překvapeni, že se proroctví Muscata opravdu naplnilo," poznamenal Rozvoral.

   

  Může to ale podle Rozvorala samozřejmě dopadnout ještě hůře, a to kvůli postojům Angely Merkelové, která ráda otevírá imigrantům svou náruč bez ohledu na to, zda se jedná výhradně o imigranty ekonomické, kteří přicházejí do Evropy za jediným cílem. "Nedávno se společně s francouzským prezidentem Hollandem ohradila proti nastupujícímu americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi s tím, že Evropa nepotřebuje rady zvenčí, aby se jí říkalo, co má dělat a že mají Evropané osud ve svých rukou. S tím, že mají Evropané osud ve svých rukou, souhlasím, a proto není na místě jakkoli diktovat členským zemím Evropské unie povinné přerozdělování a umisťování nelegálních imigrantů do jejich zemí, jelikož každá země by měla mít svůj vlastní osud pouze ve svých vlastních rukou a nepotřebuje rady a diktát zvenčí, aby se jí říkalo a nařizovalo, co má dělat," dodal Rozvoral.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...