Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÁ DOBA

  Trump je 45. hlavou USA! TEĎ PREZIDENTEM JSEM JÁ!

  20.01.2017 00:10 / politika google+ twitter facebook

  Spojené státy Americké zažívají novou etapu života. Do Bílého domu přichází 45. prezident v pořadí - zatím asi nejkontroverznější. Donald Trump se dnes oficiálně stane hlavou světové mocnosti. Ne všichno to vítají.

  Trump lupa
  Nedávno vzniklo několik koláží Donalda Trumpa sedícího v Oválné pracovně Bílého domu! | Facebook A. Babiše

  Přestože před lety, kdy do prezidentského křesla v Oválné pracovně usedl muž tmavé pleti, byla řada Američanů šokována, teď je snad ještě více. Ekcentrický, egoistický, samolibý multumiliardář a podnikatel se stává hlavou státu. Spoustu věcí, které v kampani řekl, mu někteří nikdy nezapomenou. Naopak jiní jeho zvolení vítají.

   

  “Konečně někdo, kdo se nebojí říct pravdu a má energii. Obama byl asi nejhorší prezident od vzniku USA,” komentovali někteří nástup Donalda Trumpa do Bílého domu.

   

  Sám nový prezident se ukázal jako jasný a nesmlouvavý hráč, když před pár dny uvedl, že na tiskovky v Bílém domě bude tvrdě média selektovat. “Prostě kdo lže a píše blbě, nemá tu co dělat a taky sem chodit nebude,” prohlásil Trump.  

  Dnes oficiálně se 45. prezidentem USA stává nově zvolený Donald Trump!
   

   

  Inaugurační ceremoniál bude velkolepý, přijde na miliony dolarů a Trump si ho hodlá užít spolu se svou rodinou, včetně exmanželky Ivanky i tchýně Marie Zelníčkové. Obě pocházejí z českého Zlína. 

   

  “On mi říká ,bábrle´ a já jemu Doníku. Mám ho ráda, i když manželství mojí Ivanky s ním nevyšlo a bylo někdy hodně divoké, máme se rádi. Je to otec mé vnučky,” prohlásila Zelníčková, která pochopitelně na ceremoniálu nesmí chybět. Podobně, jako Eliška Hašková Coolidge. Češka, která byla tajemnicí pro pět amerických prezidentů a nástup Trumpa vřele vítá. 

   


  “Bude to skvělý čtvrtek, pátek a sobota!" řekl Donald Trump. Kromě klíčů k Bílému domu a řady tajných dokumentů získá i pomyslné a pověstné “červené tlačítko” pro případ, kdyby se cítila Amerika ohrožena.

   

  “Nejde samozřejmě o žádnou krabičku s knoflíkem, který by odpálil jadernou hlavici. Pro takové případy je celá řada kroků, včetně tajných šifrovaných kódů, pokud by se něco takového spustilo. Americký prezident má ale celou řadu jiných možností, jak třeba rozpoutat válku,” uvedl jeden z expertů, který ví, jak to v Bílém domě chodí.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...