Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEZODPOVĚDNÉ VYJÁDŘENÍ

  Tohle si Zeman za rámeček nedá! Randák: Ohrozil bezpečnost země!

  12.01.2017 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Takovou kritiku snad prezident Miloš Zeman ještě neslyšel! A že jsou to ostrá slova! Bezpečnostní expert a exředitel civilní rozvědky Karel Randák nazval to, co prezident udělal, stupiditou, nezodpovědností či pitomostí!

  Randák lupa
  Karel Randák je zděšen prohlášením prezidenta Miloše Zemana! | Youtube

  Randák tak reagoval na tvrzení prezidenta Miloše Zemana, že se na území Česka nachází muž, který by mohl být napojený na teroristické skupiny. Bezpečnostní expert jen zůstal stát s otevřenou pusou, co si to vrchní velitel ozbrojených sil, tedy sám prezident, dovoluje tvrdit, děsit národ a ohrožovat bezpečnost země!

   

  „Nedivil bych se šéfovi tajných služeb, kdyby prezidentovi přestal podávat zprávy. Je to totální stupidita. Je to nezodpovědné prohlášení ve smyslu, že pokud se tu skutečně někdo takový pohybuje, a já předpokládám, že když už prezident dostal tuhle informaci, tak je nějakým způsobem ověřená, tak tímhle dostal ten muž jenom varování, že se o něm ví,“ sdělil naštvaně Randák.  

  Bezpečnostní expert Randák napadl prezidenta Zemana kvůli jeho prohlášení a označil jej za nezodpovědné!
   

   

  „Pokud tomu tak opravdu je, pak je zcela evidentní, že tento člověk od svého plánu upustí a nahradí jej někdo, o kom třeba tajné služby ještě nevědí. Prohlášení tak zkazilo práci bezpečnostních složek. Můžou to teď ´zmuchlat a hodit do koše´,“ dodal Karel Randák a souhlasně s ním kývou i další experti, včetně policistů, kteří se věnují extrémismu a terorismu.

   

  Pokud by toto prezident řekl prý tehdy, kdyby byly bezpečnostní složky upozorněny a nic by neudělaly, dokázali by to experti pochopit, jako apel prezidenta na ty, jejichž povinností je chránit stát. „Ale aby přišel kdokoli, i třeba prezident, a řekl, že je tu někdo takový, aniž dodá důkazy, aniž řekne konkrétní věc a naopak může vystrašit potencionálního pachatele, tak to je nezodpovědné, hloupé a až senilní, vzhledem k věku prezidenta této země,“ dodal další z bezpečnostních expertů.

   

  Ani podle Randáka či další expertů není samozřejmě a nemůže být nikdy vyloučeno, že tu někdo takový může být. Nicméně bezpečnostní tajné služby zatím neměly takové informace, které by nasvědčovaly tomu, že se v ČR opravdu něco chystá.

   

  „Prezident si tuto informaci podle něj měl nechat pro sebe, případně ji konzultovat s těmi, kterým to přísluší, ale nešířit paniku a neohrožovat bezpečnost ČR,“ dodal Randák.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...