Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZNÁSILNĚNÍ MIGRANTY

  Rozvoral: Otřesné několikanásobné znásilnění matky dvou dětí imigranty!

  10.01.2017 00:32 / politika google+ twitter facebook

  Švédský online deník Fria Tider přinesl děsivé detaily o několikanásobném znásilnění matky dvou dětí, ke kterému došlo v utečeneckém kempu v malém městě Mariannelund na východě země. Na otřesné události okamžitě reagoval Radek Rozvoral (SPD). Zásadně odmítá názor takzvaných sluníčkářů, že na podobné zvrhlosti si budeme muset zvyknout.

  Rozvoral lupa
  Radek Rozvoral opět vyzval k uzavření hranic. | SPD

  Švédský prokurátor Gunnar Brodin veřejnosti přednesl, že se žena ještě nevzpamatovala z útoku a že v jejím konečníku a zažívacím ústrojí bylo nalezeno několik stop po spermatu. Konkrétně se mělo jednat o čtyři lidské vzorky. V obydlí utečeneckého kempu, kde se měli někteří z útočníků nacházet, bylo forenzním technikem nalezeno 48 skvrn po spermatu. Podle slov prokurátora je se znásilněním ženy spojeno až devět lidí. "Je to kurva," měl říci jeden z útočníků, pětadvacetiletý Afghánec Bahaduri Rafi, jehož fotka obletěla švédská a dánská média. Tentýž mladík je mimochodem tiskový mluvčí žadatelů o azyl.  

  Matku dvou dětí znásilnili migranti v utečeneckém kempu. Na podobná zvěrstva si radek Rozvoral nechce zvykat a znovu vyzval k uzavření hranice ČR.
   

   

  "Někteří politici sluníčkářského hlavního proudu se již několikrát vyjádřili v tom smyslu, že si na teroristické útoky a sexuální obtěžování budeme muset postupně zvykat. Já jsem toho názoru, že si za žádnou cenu na něco podobného zvykat nechci. Zároveň se budu snažit o to, aby si na něco podobného nemusel zvykat ani jeden občan České republiky. Tyto nechutné a zvrácené věci do žádné společnosti nepatří a musíme dělat maximum proto, aby k nim docházelo co možná nejméně," řekl Rozvoral.

   

  Stále se podle Rozvorala mluví o tom, že s imigračním šílenstvím nemají teroristické útoky nic společného a že je vždy páchá druhá nebo třetí generace trvale žijících muslimů v Evropě, čímž jako bychom imigranty omlouvali, že oni vlastně nic trestného nepáchají. Pravda je ale úplně jiná, tvrdí Rozvoral. "A co se týká sexuálních útoků a znásilnění, tak těch již islámští žadatelé o azyl spáchali v Evropě tolik, že se to ani nedá spočítat. Tito lidé do Evropy nepatří, takže je potřeba co nejrychleji uzavřít hranice České republiky, aby zde velice násilná, netolerantní a ženami opovrhující islámská ideologie páchající takováto zvěrstva prostřednictvím vyznavačů Alláha a středověkého proroka Mohameda nikdy nezakořenila," dodal Rozvoral.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...