Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÝ ODPOR

  Klaus zaútočil na gaye: Radši komunismus než registrované partnerství!

  04.01.2017 12:35 / politika google+ twitter facebook

  Bývalý prezident Václav Klaus se zase vyznamenal! Opěz zaútočil na homosexuální menšinu, především na statut registrovaného partnerství a na Prague Pride festival, který se každý rok koná v Praze. Klaus by prý raději komunismus než tohle!

  Klaus lupa
  Václav Klaus by asi raději komunismus než registrované partnerství! | Archiv ČT

  Exprezident Klaus, o němž se spekuluje, že sám patří k homosexuální menšině a celá léta to jenom tají, si rád rýpne do gayů a leseb. On byl roky tím, kdo odmítal podpořit zákon o registrovaném partnerství. Teď se i o tom pro týdeník Euro rozpovídal.

   

  Dotazy se týkaly demokracie i omezování svobody. A to byla “voda na Klausův mlejn”! Právě kvůli tomu se do homosexuálů pustil, když dostal otázku na svobodu a jak ji potlačovat. “Tak zaprvé my jsme se tomu tlaku trochu vyhnuli v komunismu, který byl šílený v mnoha ohledech, ale nezaváděl nám tu registrované partnerství a nepořádal Prague Pride Parade nebo jak se to jmenuje,” řekl pro týdeník Klaus.  

  Václav Klaus zaútočil na gay komunitu kvůli registrovanému partnerství a Prague Pride!
   

   


  A pokračoval ve svém spílání proti věcem, které jsou dnes v zemích světa běžné! “Od tohoto nás ve vší paradoxnosti komunismus chránil. Po roce 1989 jsme se nadechli ke svobodě a tyto věci se vůči tomu přívalu svobody zdály malicherné a maličké a nikoho tak netrápily. První polistopadové vlády v 90. letech k tomu také nebyly tak náchylné. Přece má vláda a vláda ODS se tomu tehdy bránily ze všech sil. S tím jsme celou dekádu poměrně úspěšně bojovali. Pak už se to začalo všechno propadat níže a níže. To jsou domácí příčiny. Paralelně existuje obří vzestup tohoto kulturního marxismu v západní civilizaci. A to k nám přichází více a více také,” komentoval Klaus, z čehož podle mnoha čtenářů vyšlo to, že exprezident by raději komunismus než práva gayů a leseb! 

   


  Svým vyjádřením některé zástupce gay komunity naštval, jiné ale nepřekvapil a spíše rozesmál. “Pan Klaus jen dokázal, že byl, je a zůstane arogantním ignorantem, který  má rád jen sebe. A sice hezky mluví o demokracii, ale sám neví, co ta slova znamenají. Člověk, který sice nebyl ve straně, ale za totality jezdil na západ tu něco bude říkat o tom, jak ‘komunismus byl strašný’? Je to k smíchu,” řekl Bleskove.cz pan Karel z Prahy, který žije roky v registriovaném partnerství.

   


  “Klaus je prostě zakuklená buzna, která se jen mstí za to, že on musel celý život žít se ženskou. Nemusel, ale chtěl, nebo aby se neprozradil, dělal ze sebe heteráka. A tihle lidi jsou zlí, nenávistní a nepřející,” dodal jeden z diskutujících na sociální sítí a další se k němu přidali.

   

  “Zlý, nenávistný dědek Klaus neřekl nic nového. Pořád je v něm ta zloba. Možná, kdyby si místo škaredé Klausové našel hezkého chlapa, byl by šťastnější,” vzkázali někteří diskutující, nejenom z řad gay komunity exprezidentovi na jeho slova o tom, jak je třeba “s registrovaným partnerstvím a Prague Pride bojovat”!

   

  “Na to není co říct. Pan Klaus dokázal, že uznává jen to, co sám chce. Není tolerantní, není demokrat a tím pádem není a nikdy nebyl ani dobrý politik. Hlavně, že toleroval tuneláře, zloděje, podvodníky. To mu nevadilo, ale ,buzny´ mu vadí?,” dodal pan Stanislav na Facebooku.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...