Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CENTRUM PROTI TERORISMU

  Rozvoral: Chovancův šmírovací úřad pro zkoumání pravdy

  04.01.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Od 1. ledna letošního roku začalo fungovat Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám MVČR. Vznik této instituce pořádně nadzvedl ze židle Radka Rozvorala (SPD). Tvrdí, že jde jen o Chovancův šmírovací úřad.

  Rozvoral lupa
  Rozvoral | Archiv. R. Rozvorala

  Vznik útvaru podle Ministerstva vnitra vznikl na základě nutnosti věnovat se novým hrozbám a prý potřeba vytvoření takovéhoto pracoviště vyplývá z vládou schválené Bezpečnostní strategie ČR 2015. Rozvoral na to má ale zcela jiný názor! "Komu bude tento parazit internetu prospěšný? Jen těm, kteří již nevědí co dělat, aby zastavili propad volebních preferencí," domnívá se politik.  

  Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám MVČR je jednou z nejhorších ohavností, kterou si současná Sobotkova vláda dovolila, tvrdí Radek Rozvoral (SPD).
   

   

  Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám MVČR spadající pod statutárního místopředsedu oranžové květiny (ČSSD) je  podle Rozvorala jednou z nejhorších ohavností, kterou si současná Sobotkova vláda dovolila. "Už jen ten název musel vymyslet pořádný myslitel, aby to na první pohled nevypadalo na šmírovací úřad. Jsem moc zvědavý kolik teroristických a hybridních hrozeb odhalí. Zcela určitě to budou pouze věci, které budou mít souvislost s kritikou Evropské unie, hlavního proudu, politické korektnosti a multikulturní ideologie. Dále bude špatné všechno, co přichází z východu," tvrdí Rozvoral.

   

  Podle Rozvorala je otázkou, jak naloží tento šmírovací úřad s Donaldem Trumpem, jelikož politika Spojených států bude úplně jiná, než doposud. "Tak, že by si pan Chovanec dovolil cenzurovat i nejmocnějšího muže světa? Nechme se překvapit," dodal Rozvoral.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...