Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÝ PŘÍSTUP

  Obama se chová jako malý parchant!

  04.01.2017 00:01 / politika google+ twitter facebook

  Jako malý, uražený parchant se prý chová dosluhující prezident USA Barack Obama! Jeho snaha naházet nástupci Donaldu Trumpovi co nejvíce klacků pod nohy, je až do nebe volající. Všímají si toho dokonce i dosavadní příznivci Obamy.

  Barack Obama lupa
  Barack Obama se podle mnohých chová jako uražený ješita! | Archiv

  Na jedné straně dokáže být Obama ke vznikající administrativě velkorysý, vzápětí se ale pouští do osobně zaujatých výpadů. To, že je poměrně hodně zákeřný, dokázal, když krátce před koncem roku prohlásil, že pokud by mu zákon umožňoval kandidovat potřetí, v listopadu 2016 by nepochybně nad Trumpem zvítězil. 

   

  „Dokázal bych mobilizovat většinu lidí, aby se za mě postavili,“ chlubil se Barack Obama. Zatímco Trumpův mluvčí Sean Spicer v pondělí naznačil, že nový prezident bezprostředně po inauguraci 20. ledna „smaže“ co nejvíce z Obamova politické dědictví, o to víc se odcházející dosluhující prezident snaží svůj odkaz dát najevo.  

  Dosluhující prezident USA Barack Obama se začal chovat jako uražený ješita!
   

   

  Podle CNN Trump nejpravděpodobněji zkusí změnit Obamova opatření v oblasti imigrace, energetické regulace a zahraniční politiky.Vůdce senátní republikánské většiny Mitch McConnell prohlásil, že s prvním hlasováním Kongresu začne odvolávání takzvané obamacare – Obamovy zdravotní reformy.

   

  Prezident Obama tomu ale nemíní nečinně přihlížet, a proto se dnes setká s demokratickými senátory a poslanci, se kterými chce podle kongresových zdrojů projednat strategii obrany své reformy, jejíž demontáž bude pro republikány zřejmě těžší, než si mysleli.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...