Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Uprchlíky nezvládají!

  Šílená Merkelová se konečně probrala! Chystají se ale na ní i čeští lidovci!

  14.01.2016 05:54 / politika google+ twitter facebook

  Německá kanceléřka Angela Merkelová (CDU-CSU) je buď podplacená, nebo tak fanatická a trpí nějakým humánním onemocněním! To přesně si kvůli uprchlické krizi myslí řada Evropanů, ale i samotných Němců. Nyní se snad konečně kancléřka probrala a přiznala, že její země utečence nezvládá! Ke všemu se naštvala i česká KDU-ČSL ústy člena strany a ministra Mariana Jurečky vzkazují, že takhle to nenechají!

  Jurečka Marian lupa
  Ministr Marian Jurečka je také zděšen uprchlickou krizí a apeluje i na Merkelovou! | kdu.cz

  Jde nejenom o šílený příliv uprchlíků, kdy na jaře hrozí, že Evropu zahltí statisíce dalších, ale i brutální násilná napadení na Nový rok v Německu. Několik desítek mužů, z nichž údajně téměř polovina byli utečenci a azylanti, uráželo, napadalo mnoho nevinných žen. Výjimkou nebyla ani znásilnění!

   

  Čeští politikové a lidovci zvlášť chtějí nejenom mimořádné svolání schůze Parlamentu, ale i mimořádné zasedání zemí EU.  

  Ministr zemědělství a člen KDU-ČSL je také znepokojen uprchlickou krizí!

   

  "Evropa musí mít migraci pod kontrolou, integrace je až ten druhý krok. Loňský rok a nekontrolované proudění statisíců běženců se ji nesmí opakovat, stejně jako násilnosti na konci roku v Německu a dalších zemích, a EU o tom musí dát jasně vědět,“ napsal ministr a člen strany.

   

  „Lidi jsou prostě naštvaní a upřímně, to co tu způsobila blbost paní Merkelové, je skutečně na přesústa. Ona se v podstatě dopouští něčeho jako „vlastizrady“, což by se mělo trest,“ myslí si další člen lidovců.

   

  Tady jde prý veškerá křesťanská láska stranou. Tady jde o zdraví, život a o budoucnost Evropy. A ta je podle mnohých značně ohrožená.

   

  V boji proti uprchlíkům, kvótám a Merkelové se dokonce spojil i český vicepremiér Andrej Babiš se slovenským premiérem Robertem Ficem. Babiš uvedl, že v odmítání sankcí a v reakci na krizi Fica naprosto podporuje a naprosto s ním souhlasí, zatímco český premiér Bohuslav Sobotka jako správný „Čecháček“ leze německé kancléřce obrazně řečeno pod sukně, ovšem ze zadní strany!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...