Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÝ DAR

  Zeman daroval 3 miliony korun! Víme komu!

  09.12.2016 10:00 / politika google+ twitter facebook

  Částku 3 miliony korun věnoval prezident Miloš Zeman z fondu na splácení státního dluhu, kam posílá polovinu svého platu. Peníze opět dostal Fond ohrožených dětí, který pečuje o děti v tísni.

  Zeman Vaněk lupa
  Prezident Miloš Zeman věnoval Klokánkům částku tři miliony korun! | Facebook

  Zeman zároveň poděkoval dárcům, ale i správcům prezidentského fondu. „Žádný z nich si nevzal ani korunu odměny. Režie je u nás naprosto nulová, veškeré vybrané prostředky byly věnovány na Fond ohrožených dětí,“ prohlásil Zeman.

   

  Prezident Zeman Klokánky podpořil už loni. Tehdy organizaci věnoval z prezidentského fondu dva a půl milionu korun a velmi aktivně usiloval o to, aby byl fond poté, co jej převzalo nové vedení od bývalého zadlužené a v chaotickém stavu, zachráněn.  

  Prezident Miloš Zeman opět z fondu na splácení státního dluhu podpořil FOD a Klokánky!
   

   


  “Velmi si vážíme podpory pana prezidenta i všech, kteří nám přispívají. Každý se může přesvědčit, že jde o smyslupnou věc a práci všech našich zaměstnanců,” uvedl předseda FOD Jan Vaněk.

   


  Původně založila Fond ohrožených dětí a zařízení pro okamžitou pomoc Klokánky Marie Vodičková. V posledních letech ale dovedla svými neuváženými kroky a chaosem celou organizaci téměř ke krachu. Nakonec odstoupila, díky čemuž se podařilo organizaci zachránit. “Byl to opravdu rok tvrdé práce, hrůzy, dřiny, ale vyplatilo se to. Všem, kteří nám pomohli a stáli při nás, patří veliké poděkování,” dodal Jan Vaněk.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...