Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HLEDAJÍ SPONZORY

  Multimilionář Kocáb a jeho company chce po lidech milion!

  08.12.2016 11:30 / politika google+ twitter facebook

  Opět na scéně se objevuje Michael Kocáb. Nikoli jen jako muzikant, ale jako rebel a aktivista!! Je spoluzakladatelem takzvané Kroměřížské výzvy, která hledá novou hlavu státu. Co je ale zajímavé, že on, multimilionář, chce po lidech milion korun!

  Kocáb Michael lupa
  Michael Kocáb a jeho Kroměřížská výzva chtějí milion korun! | Profimedia

  Ač se Kocáb a jeho věrní pohybují v jiných finančních sférách a na svých kontech mají desítky, někdy i stovky milionů, shánějí peníze, kde se dá. Tedy se svou Kroměřížskou výzvou. Ta má za cíl najít následníka Miloše Zemana, respektive cílem je najít někoho, kdo nad Milošem vyhraje. A nabídka je pestrá. Třeba kněz Tomáš Halík, advokát a dávný politik Jan Kalvoda nebo expremiér či expředseda Sněmovny, senátor Petr Pithart a další.

   

  “Abychom posunuli náš projekt Kroměřížské výzvy zase o velký kus dál, potřebujeme stabilnější a nezávislé organizační zázemí. Za tímto účelem startujeme fundraisingovou kampaň na HITHIT.cz, která má za cíl vybrat na činnost Kroměřížské výzvy 1 MILION korun,“ říkají zástupci Kroměřížské výzvy, v čele s Kocábem!  

  Michael Kocáb a jeho věrní založili Kroměřížskou výzvu a hledají nového prezidenta!
   

   


  “Že jim není hamba žebrat peníze na lidech. Možná, kdyby někteří přestali chlastat, hulit, fetovat, utrácet za předražené a rádoby luxusní zboží a pořádat opulentní večírky, měli by ten milion za týden,” rozčílila se paní Jarmila z Prahy, která byla taky oslovena, zda by přispěla. “Leda nas**t jim tam! A zrovna těmhle pofidérním a samozvaným demokratům, jako je Halík, Pithart, Kalvoda a Kocáb. Ti chtějí řídit naši zemi? Že už někam nezalezou. Nesnášela jsem komunisty, ale tohle je snad ještě větší zlo,” míní žena.

   


  Kroměřížská výzva před časem oslovila i podnikatele a dalšího kandidáta na prezidenta Michala Horáčka zřejmě v domnění, že on bude ten, který do toho s nimi půjde. Ovšem chytrý Horáček je hnal a řekl, že ”s nimi nechce mít nic společného”!

   

  Aktivisté nabízejí za "pouhých" 2 000  korun do pokladny této iniciativy osobní setkání s lidmi jako Kalvoda, Halík, Pithart, možná i Kocáb a dalšími. A tyto peníze mají jít právě na provoz aktivit iniciativy, jenž chce lidem prý ukázat směr, kterým se má naše země vydat.

   

  Dokonce natočila spot, v kterém “zneužila” ke kampani i děti, jež mají také přesvědčit lidi, aby hledali někoho jiného, kdo se na Hradě usadí. “Mě by docela vážně zajímalo, kdo a co za tím opravdu je. Kdo podobné iniciativy skutečně financuje a z čeho. Michaela Kocába znám řadu let, i si ho vážím, ale on je bohužel v mnoha věcech dost mimo…,” prohlásil i poslanec Vítězslav Jandák (ČSSD), který otevřeně podporuje na Hradě Miloše Zemana. “Bohužel, ať je to jak to je, jednou na Miloše bude hodně lidí hodně vzpomínat. Kdyby lidi začali víc přemýšlet a méně naslouchali takzvaně ,ušlehchtilým lidem´, možná by prozřeli, kdo nás tu chce učit, jak máme žít…,” dodal.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...