Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  IMIGRANTI

  Rozvoral: My budeme imigrantům pomáhat a oni nás za to budou znásilňovat a vraždit!

  06.12.2016 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Radka Rozvorala (SPD) nadzvedl ze židle případ z Německa, kde osmnáctiletý islámský imigrant z Afghánistánu 16. října ve večerních hodinách nejprve přepadl, znásilnil a nakonec zavraždil devatenáctiletou dívku. Šlo o dceru vysoce postaveného úředníka v Evropské unii.

  Rozvoral lupa
  Radek Rozvoral se obává, že ani poslední tragédie v Německu Evropskou unii k rozumu nepřivede. | Archiv R. Rozvorala

  Britský deník The Express o celém případu píše tak, že zavražděnou byla studentka medicíny z Freiburgu, která se jmenovala Maria Ledenburgerová. Její mrtvé tělo měl údajně imigrant pohodit u řeky Dreisam. Případu se věnovalo několik desítek vyšetřovatelů a pachatel byl zatčen tento pátek. Prozradil ho jeho nápadný účes a usvědčily ho testy DNA. Pod tíhou těchto důkazů se ke znásilnění a zavraždění dívky doznal.

   

  Na celém případu jsou podle Rozvorala pikantní dvě věci. Otec dívky Dr. Clemens Ladenburger je vysokým úředníkem v Evropské unii a mimo jiné je nejbližším spolupracovníkem šéfa právního oddělení Evropské komise. Sama dívka před svou smrtí údajně ve svém volném čase pracovala jako dobrovolnice v uprchlickém táboře ve Freiburgu. "Osud dívky by se tak dal popsat slovy: Za dobrotu na žebrotu," podotkl Rozvoral.  

  Chtěl bych uvěřit tomu, že hlavouni EU dostanou rozum, ale obávám se, že ani takováto tragédie jim pohled na imigrační krizi nevylepší, míní Radek Rozvoral (SPD).
   

   

  Jak Rozvoral uvedl, rozhodně se nechce vysmívat otci zavražděné dívky, že mají, co chtěli. "To bych si v žádném případě nedovolil. Je to obrovská tragédie, velice s ním soucítím a musí to být pro něho velice těžké, ale pokud si i přes tento neomluvitelný čin on sám i jeho spolupracovníci v Bruselu neuvědomí, že z důvodu eurounijní propagace multikulturní ideologie budou podobné tragédie pokračovat i nadále a nebudou s tím chtít něco udělat, nemají takoví lidé srdce a není jim pomoci," prohlásil Rozvoral.

   

  Na tomto případu je podle něj velice dobře vidět, jak otřesnou páchají hlavouni Evropské unie vlastní sebevraždu celé Evropy. "Jaký ještě chtějí důkaz k tomu, aby jejich mysl prozřela? To už jim nestačí ani to, že se to bytostně dotýká i jejich rodin a toho nejcennějšího, co mají? Chtěl bych uvěřit tomu, že dostanou rozum, ale obávám se, že ani takováto tragédie jim pohled na imigrační krizi nevylepší a stále budou svět multikulturalismu podporovat," dodal Rozvoral.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...