Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRITIKA ČT

  Rozvoral: Ubohost České televize v podání Marka Wollnera!

  29.11.2016 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Na demonstraci 17. listopadu veřejně vystoupil také zaměstnanec České televize Marek Wollner. Radka Rozvorala (SPD) to pořádně namíchlo! A zostra se pustil do České televize!

  Rozvoral lupa
  Radka Rozvorala naštvala veřejná účast zaměstnance ČT na demonstraci k 17. listopadu. | SPD

  Rozvoral podle svých slov chápe, že žijeme ve svobodné zemi a každý má právo na svůj názor. "Ale když už na demonstraci veřejně vystoupí zaměstnanec České televize, jak se to stalo letos 17. listopadu, tak je určitě něco v nepořádku," domnívá se Rozvoral.  

  V ČT upřednostňují bruselskou propagandu vyznávající prohnilou politickou korektnost ve formě namyšleného levičáctví, tvrdí Radek Rozvoral (SPD).
   

   

  Česká televize, která je financovaná z koncesionářských poplatků, které musejí hradit všichni občané mající elektrickou přípojku, tedy smlouvu o odběru elektrické energie, aniž by se na televizi dívali, by měla být ve všech vysílacích pořadech nestranná. "Měla by občanům, kteří jí platí podávat pouze vyvážené informace a do všech pořadů si zvát vždy stejný počet účastníků s opačnými názory, což se ani trochu neděje, jelikož vždy dostává o hodně větší prostor bruselská propaganda vyznávající prohnilou politickou korektnost ve formě namyšleného levičáctví. Takto odporná žurnalistika propaguje nesvobodný přeregulovaný život, pozitivní diskriminaci nadržováním různým minoritám a multikulturní ideologii," poznamenal Rozvoral.

   

  Není podle Rozvorala divu, že pokud se takto již delší dobu Česká televize chová, neštítí se dokonce její zaměstnanec Marek Wollner veřejně vystoupit na demonstraci při oslavě svátku 17. listopadu, která se konala na Václavském náměstí v Praze. "Nevím, zda byl o vystoupení požádán sluníčkářskými organizátory nebo ho tam vyslala sama eurounijní televize, ale jeho projev byl přesně v tom stylu, který propagují samozvané elity podporované Bruselem a všemožnými neziskovými organizacemi dotovanými ze státních rozpočtů vlád zemí Evropské unie a multimiliardářem Sorosem," konstatoval Rozvoral. A v kritice pokračoval! "Tito elitářští manipulátoři se nám snaží namluvit, že chrání svobodu a demokracii, přitom ale dělají pravý opak. To proto, že Evropská unie se nám snaží svobodu a demokracii brát svým diktátem, podporou multikulturní ideologie, antivlastenectví a nadřazenosti nad národní státy," dodal Rozvoral.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...