Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSTRÁ SLOVA

  ZEMAN: Česká televize je soubor pitomých domovnic!

  26.11.2016 00:00 / politika google+ twitter facebook

  Souborem pitomých domovnic nazval Českou televizi prezident Miloš Zeman. Stalo se tak v rámci jeho návštěvy Ústeckého kraje v Podbořanech. Prezident tak reagoval na dotaz z publika.

  Zeman Miloš lupa
  Miloš Zeman se hodně ostře pustil do České televize! | Archiv ČT

  Později to Miloš Zeman zopakoval i na oficiální tiskové konferenci.Výrok prezidenta na adresu České televize následoval po otázce účastníka setkání Kamila Krause, který se ptal, zda se Miloši Zemanovi ČT již omluvila za údajný podraz na Ivanu Zemanovou v Moravskoslezském kraji.

   

  „Naše česká kavárenská objektivní v uvozovkách televize nás neustále krmí kauzami, kdy by se měl Hrad nebo vy omlouvat. Je to trapné a já se ptám. Dokázala se tato Česká televize vám omluvit, když jste byl na návštěvě Moravskoslezského kraje a byl na vaši paní připraven podraz v Divadle Petra Bezruče? Dokázali se vám ti páni redaktůrci svazáci omluvit?“ ptal se Zemana Kraus.

   

  „Já jsem ani omluvu nevyžadoval. A nepředpokládal jsem, že ČT by se omlouvala. Já jsem měl jednoho dobrého přítele Pavla Dostála, bývalého ministra kultury. Ten mi říkal jednu krásnou větu, kterou jsem si právě v souvislosti s Českou televizí znovu připomněl. S domovnicí se nediskutuje a ČT je podle mého názoru soubor pitomých domovnic,“ odpověděl Zeman.  

  Prezident Miloš Zeman nazval Českou televizi souborem pitomých domovnic!
   

   

  Podle hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka (ČSSD) se v divadle v souvislosti s návštěvou Ivany Zemanové chystala „provokace“, která měla být namířena proti Zemanovi. Hejtman v souvislosti s údajnou provokací zmínil blíže neurčenou petici a také tibetskou vlajku vyvěšenou na budově divadla. Součástí údajné provokace měla podle něj být i Česká televize.

   

  Dva její redaktoři měli podle Nováka v divadle rezervována místa hned za Zemanovou a jejich úkolem mělo být zachytit její reakci na zmíněnou provokaci.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...