Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÉ HRY

  Pokrytec Sobotka vyzývá k boji. Konkurence se ale bojí!

  24.11.2016 11:40 / politika google+ twitter facebook

  Premiér a hlavně předseda ČSSD Bohuslav Sobotka je pokrytec. Tato slova zní z vnitřku strany, kterou vede. Vyzval k ”boji” o křeslo šéfa sociální demokracie své kritiky, nicméně ve skutečnosti se jakékoli konkurence bojí!

  Sobotka, Tejc lupa
  Bohuslav Sobotka kritiky vyzývá k boji, ale konkurence se bojí jako čert kříže! | Profimedia

  Členové sociální demokracie, kteří kritizují současné vedení strany, mají možnost na sjezdu kandidovat. Prohlásil to Bohuslav Sobotka. Tím ale zvedl ze židle některé členky a kritiky.

   

  “On sice říká tyhle věci, ale na druhou stranu má panickou hrůzu z toho, že šéfem sociální demokracie už nebude. A jakékoli konkurence se bojí. A nejvíce té, která by dokázala stranu znovu postavit na nohy,” řekl Bleskove.cz zdroj z ČSSD.

   

  Nejhlasitějšími kritiky jsou jihočeský hejtman Jiří Zimola a šéf sněmovního ústavně-právního výboru Jeroným Tejc. „Je důležité si uvědomit, že soc. dem. má před sjezdem. Bude se tam volit celé vedení. Pokud někteří lidé věnovali týdny kritice vedení strany, tak mají možnost jít s kůží na trh,“ odpověděl premiér a šéf strany.  

  Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka vyzval své kritiky ke kandidatuře na post předsedy strany!
   

   

  Sjezd sociální demokracie bude v březnu. Sobotka už dříve oznámil, že se bude o post šéfa strany ucházet znovu. To někteří jeho spolustraníci nejen z vedení, ale i z krajů a okresů, nechápou. “Vyzvali jsme pana Sobotku, aby odstoupil. Nemá kousek sebereflexe. Bohužel jeho znovukandidování na post šéfa sociální demokrcie může straně ublížit,” dodal David Slepička, předseda oblastní buňky partaje v jihočeském Týně nad Vltavou, který asi nejhlasitěji volá po odstoupení Sobotky z čela partaje.

   

  Zatímco Jiří Zimola kandidovat na post předsedy nechce, Jeroným Tejc už v pondělí získal od okresního výkonného výboru ČSSD Brno-město nominaci na prvního místopředsedu strany a bude tak kandidovat proti ministrovi vnitra Milanu Chovancovi.

   

  Hejtman Zimola zase prohlásil, že Sobotka tápe a měl by projít reflexí a kývnout na to, aby ČSSD oddělila post premiéra a předsedy strany. To premiér kategoricky odmítá. Sám Jiří Zimola na předsedu strany kandidovat nechce. Před letošními krajskými volbami to řekl. “Kdo zná Jirku ví, že to ale může být jinak. Mohou nastat okolnosti a on nebude moct říct ne, pokud bude chtít, aby ČSSD zcela neumřela,” dodal Zimolův spolustraník.

   

  “Jiří Zimola má tisíce chyb, ale zase tisíce pozitiv. A pokud by člověk jako on vedl partaj, zcela jistě by z ní byla moderní a silná strana. Toho se ale Sobotka bojí. Ostatně jako všech změn, ostatně jako každé konkurence. Bohužel to znamená, že pokud bude dál předsedou, půjdeme do propadliště politických dějin,” dodal další sociální demokrat. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...