Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEMÁ PRÁCI

  Z exsenátora vizionářem. Nezaměstnaný Škromach má sen!

  20.11.2016 00:59 / politika google+ twitter facebook

  Býval ještě nedávno místopředsedou Senátu, roky poslancem a dokonce ministrem práce a sociálních věcí A teď? Je evidovaný na úřadu práce jako nezaměstnaný. Zdeněk Škromach, který také občas některé lidi kritizoval slovy, že “se jim nechce dělat”, sám využívá podporu od státu. Má prý ale sen.

  Škromach Zdeněk lupa
  Zdeněk Škromach je bez práce. Stane se ale třeba příštím prezidentem? | Archiv Z. Škromacha

  Škromach má sice právo, tak jako každý občas, evidovat se na pracáku. A dokonce i požádal o podporu v nezaměstnanosti. Ale asi by se od takového člověka čekalo, že bude mít za ty roky tolik kontaktů, že nebude muset ”využívat” český sociální systém.

   

  V senátních volbách ho letos porazila starostka Ratíškovic Anna Hubáčková (za KDU-ČSL) a tak Škromachovi skončil senátorský mandát. Obrátil se proto na firmu, kde v minulosti působil. Jenže ta nebyla v dobré finanční situaci, tak se dohodli na ukončení pracovního poměru.   

  Bývalý místopředseda Senátu i exministr práce je bez zaměstnání a je v evidenci úřadu práce!

   

  „Mám dost nabídek na různé práce, ale vzhledem k tomu, že jsou z privátního sektoru, není dobré firmy medializovat. Nechám si to pro sebe a rozmyslím se. Nyní čas využiju na to, abych si po dvacetiletém kolotoči v politice, kdy člověk řeší problémy jiných, na chvíli oddechl,“ uvedl Škromach, který ani nyní nepopírá, že by mohl v roce 2018 kandidovat na prezidenta „Na to je ale dost času. Vše bude otázkou situace a také není dobré začínat kampaň příliš brzy stejně jako v minulosti Jan Fischer, který byl dlouho favoritem, a potom dopadl, jak dopadl,“ podotkl Zdeněk Škromach, slavný selfíčkář.

   

  Jak se ale svěřil, má vizi, nebo respektive spíš sen! “Mám sen o budoucnosti jako naději pro hrdý a sebevědomý národ občanů naší svobodné vlasti. Je čas skoncovat s obdobím ‘blbé nálady’ a vrátit lidem dobrou náladu. A sny jsou od toho, aby se plnily. Hezký sváteční den,“ objevilo se nedávno na profilu Zdeňka Škromacha.

   

  Škromach má hlavně sen, aby mohl dál působit ve vysoké funkci a nemusel být na pracáku. Musí to být velký sešup pro člověka, který patřil do nejvyšších kruhů vlády a teď? Řidič nepřijede, premiér nevolá, nechodí pozvánky na slavnostní večírky, ani na Hrad. I když Škromach patří k přátelům prezidenta Miloše Zemana, od něj žádnou ”trafiku” nezískal.

   

  Podle svých slov má nabídky do privátní sféry, ovšem tam se mu nějak výrazně nechce. “Zdeněk Škromach není člověk, který by chtěl dělat v soukromých společnostech, Vyhovuje mu státní společnost, organizace, kde se v podstatě ,může, ale nemusí´…. A to dost dobře v soukromé firmě nejde,” dodal zlomyslně jeho bývalý spolustranický kolega.

   

  Tak kdo ví, třeba si Škromach počká a zamíří z pracáku rovnou na Hrad….

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...