Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSTRÝ SOUBOJ

  Zítra vypukne nejostřejší boj v USA! Clintonová versus Trump!

  07.11.2016 07:55 / politika google+ twitter facebook

  Demokratka Hillary Clintonová i její republikánský rival Donald Trump během posledního víkendu před úterními prezidentskými volbami navštěvovali nerozhodnuté americké státy, aby přesvědčili voliče, že právě oni jsou tou nejlepší volbou pro Spojené státy. Aktuální předvolební průzkumy sice favorizují někdejší první dámu, ale více než desítka vyrovnaných států ukazuje na dramatické hlasování.

  Trump, Clintonová lupa
  Trump s Clintonovou se porvou o prezidentské křeslo! | CNN

  Už v úterý vypukne ten nejostřejší boj v USA. Kdo se stane novým nejmocnějším člověkem planety? Muž nebo žena?

   

  Clintonová se nyní dočkala úlevy v aféře s používáním soukromé pošty pro pracovní účely, šéf Federálního úřadu pro vyšetřování James Comey totiž oznámil Kongresu, že nově nalezená pošta neporušuje zákon, stíhána Clintonová tedy nebude. Před týdnem v pátek Comey sdělil Kongresu, že agentura nalezla nové pracovní e-maily od Clintonové a že je prověřuje kvůli možnému porušení zákona.

   

  Hillary Clintonová, pro kterou může být závěr vyšetřování FBI vzpruhou, se ve zbývajících hodinách do voleb chce soustředit na Nevadu a Michigan, o víkendu již navštívila například Floridu a Pensylvánii. "Tyhle volby jsou o tom, abychom učinili vše na ochranu odkazu prezidenta Baracka Obamy," řekla Clintonová na setkání s černošskými voliči. Hlasování nazvala volbou mezi nadějí a strachem.  

  V úterý začnou v USA prezidentské volby. Stojí proti sobě Hillary Clintonová a Donald Trump!
   

   

  Trump se využívání celebrit vysmívá a prohlašuje, že on při setkání s voliči spoléhá sám na sebe. Podobně jako Clintonová létá z jednoho nerozhodnutého státu do druhého, od soboty agitoval na Floridě, Coloradu, Iowě a Nevadě. Právě v Nevadě se odehrál incident, během kterého Trumpa ochranka spěšně evakuovala z pódia. Falešný poplach vyvolali podle televize CNN Trumpovi příznivci patrně kvůli jeho republikánskému odpůrci, který vytáhl protitrumpovský transparent.

   

  Obavy z možného prezidentství Trumpa neskrývají ani obyčejní Němci, podle průzkumu se jich více než tři čtvrtiny obává zhoršení vztahů mezi Berlínem a Washingtonem.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...