Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SOBOTKOVA OSTUDA

  Politický šok! Komunisté přeskočili ČSSD! Tam volají po rezignaci Sobotky!

  31.10.2016 16:59 / politika google+ twitter facebook

  Tak tohle tu dlouho nebylo a svědčí to o tom, že v ČSSD je něco špatně! Po hodně dlouhé době v průběžném volebním průzkumu KSČM přeskočila sociální demokracii! A v té sílí hlasy pro odsoupení předsedy Bohuslava Sobotky.

  Sobotka Bohuslav lupa
  Bohuslav Sobotka by měl odstoupit, zní hlasy z ČSSD! | Profimedia

  Podle říjnového modelu agentury STEM by se jasným vítězem voleb do Sněmovny stalo ANO se ziskem 29,7 procenta. Na druhé místo se dostali komunisté, kterým by dalo hlas 14,6 procenta lidí. ČSSD skončila saž na 3. místě s 14,4 procenta hlasů. 

   


  V dolní komoře by zasedli ještě zástupci ODS, TOP 09 se STAN, lidovci a SPD Tomio Okamury. Piráti, Svobodní, Strana zelených by se nad 5 procent nedostali!   

  ČSSD se ve volebních průzkumech těžce propadá. Přeskakuje ji ANO, ale hlavně KSČM!
   

   


  Agentura STEM připomněla, že rozdíl mezi ANO a ČSSD je 15 procentních bodů. „ČSSD zaznamenala minulý měsíc přírůstek hlasů zejména mezi 'vlažnými' stoupenci. Tento potenciál však ve volbách nedokázala využít a nyní o něj přišla,“ konstatovala agentura.

   


  “Pan premiér by měl jako šéf ČSSD skončit. Pokud má ještě trochu sebereflexe, měl by si stoupnout před zrcadlo, podívat se na sebe a sepsat rezignaci. Dovede nás do totální záhuby,” řekli Bleskove.cz nejméně tři její členové, včetně dvou poslanců.

   


  Veřejně však o úvaze na výměnu předsedy ČSSD hovoří třeba poslanci Foldyna nebo Huml. Sobotka se však zřejmě zatím rezignovat nechystá.

  nely | bleskove.cz

  Témata: ČSSD, KSČM, STEM ANO , Volby, STEM
  Komentáře ke článku
  loading...