Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OSN KRITIZUJE

  Z tohoto kandidáta mají všichni čím dál větší hrůzu! Čeho se tak bojí?

  13.10.2016 06:00 / politika google+ twitter facebook

  Komisař OSN pro lidská práva varuje před Donaldem Trumpem. Podle něj by byl nebezpečný prezident USA.

  OSN lupa
  Zajd Raad Husajn nechce..., ale tak nějak musí! | Shutterstock

  Podle agentury AP vysoký komisař OSN pro lidská práva Zajd Raad Husajn uvedl, že některé výroky republikánského kandidáta na prezidenta jsou hluboce znepokojivé. Zajd řekl, že nehodlá zmírňovat své nedávné vyjádření, v nichž upozorňoval na nebezpečí, jaké představují "populisté a demagogové".


  K americkým volbám Zajd řekl: „Pokud bude zvolen prezidentem Donald Trump, na základě toho, co již řekl, a pokud se to nezmění, je myslím nesporné, že by byl z mezinárodního pohledu nebezpečným prezidentem."

   

  Když ale Zajd nemá, jak sám tvrdí, žádný zájem ani úmysl zasahovat do politické kampaně suverénního státu, tak proč to dělá!?
   
  „Je zřejmé, že nemám zájem ani úmysl zasahovat do žádné politické kampaně v kterékoli konkrétní zemi, ale tam, kde vyjádření možného budoucího prezidenta ukazují na možnost diskriminace a porušování lidských práv celých skupin osob podle jejich etnického původu či náboženského přesvědčení, pak si myslím, že je mou povinností upozornit na to," citovala Zajda AP. „Mnohé z vyjádření pana Trumpa jsou v tomto směru pro mě hluboce znepokojující", dodal.


  Když ale Zajd nemá, jak sám tvrdí, žádný zájem ani úmysl zasahovat do politické kampaně suverénního státu, tak proč to dělá!? Nic jiného než zasahování do prezidentské kampaně jeho vyjádření není!

  jaj | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...